Zimní módní trendy, aneb co se bude nosit, až napadne sníh?

Každý rok čelíme novinkám v módním světě. A zatímco některé se na žebříčku popularity ještě pár měsíců poté udrží, jiné velice rychle zmizí (ostatně stejně rychle, jako se v módě objevily). Podívejme se na aktuální novinky, kterými budeme moct zpestřit letošní zimní šatníky. Co se bude nosit, až napadne sníh?

Kostýmky jako symbol ženské nezávislosti

Jedním z velkých letošních trendů jsou kostýmky. Věděli jste, že dříve je nosili jenom pánové a ženy si kalhoty s přiléhavým sakem obléknout nemohly? Nebylo to zkrátka vhodné, přesto se našly dámy, které se tohoto nebály a oblékly si jedinečný kousek. Díky tomu se stal z kostýmku symbol ženské nezávislosti, který letos označujeme za hlavní trend letošní zimy.

Nosit ho můžete nejen do práce, ale také na mnohé společenské události. Je klíčové, aby jeho součástí bylo oversized sako, které ostatně unosíte i samostatně k džínům nebo kalhotám ke kotníkům. A jelikož se jedná o poměrně drahý kousek do vašeho šatníku, doporučujeme si před koupí projít webové stránky shromažďující slevové kódy. Zalando kupón by mohl pořizovací cenu nového kousku rapidně snížit.

Kostky jsou znovu ve hře

Pokud máte H&M dárkový poukaz a přemýšlíte nad tím, za co částku na něm utratit, co třeba za kostkovaný model do vašeho šatníku? Kostky jsou letos v zimě in a plně nahrazují dříve populární kohoutí stopu. Pokud sledujete módní trendy, jistě víte, že kostky byly populární už vloni. Letos ale vyhrává hlavně červené provedení a černobílá klasika. Jestliže ji nemáte ve svém šatníku, je čas na nákupy.

Vesty se navrátily z dob dávno minulých

Máte pocit, že módní návrháři trochu lelkují? Pak máte pravdu. Vytahují totiž jeden kousek za druhým z dávné minulosti. Tak je tomu i v případě dalšího zimního trendu, kterým jsou vesty, a to i ty prošívané. Nebojte se je zkombinovat s košilemi různých střihů nebo s obyčejnými basic tričky, které se hezky sladí s teniskami a batůžkem. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová