Moderna ve vašem domově. Konec úklidu

Styly se mění a jejich nabídka stále vzrůstá. Žijeme v době, která nabízí mnoho možností. Proč je nevyužít? Přivítejte doma moderní styl. Čím se vlastně vyznačuje a proč jej zvolit? 

Funkčnost, funkčnost, funkčnost 

Doma byste se nejen měli cítit dobře, ale především pohodlně žít. Proto je moderní styl určen všem, kdo si nepřejí být otroky své domácnosti. Klasické záclony a garnýže jsou snad to jediné, co v něm zbylo z klasického pojetí bydlení. A to jen pro pocit intimity v interiéru. Zbytek má svůj přísně funkční účel. Na kuchyňské lince rozhodně nečekejte ozdoby a nesmysly, stačí čisté linie a nutné plné dvířka všech skříněk. 

Moderní kuchyně

Kuchyně ve stylu moderny bude vždy jednobarevná, a to včetně pracovní desky. Jednotnou barvu budou zachovávat také spotřebiče. Nebude zde nic, co by rušilo nebo vyčnívalo. Od rychlovarné konvice, až po dřez – vše bude ve funkčních lesklých odlescích černé, bílé nebo stříbrné. V jednotě je přeci síla. Nějaké nesmyslné poličky na puntíkaté hrnečky rozhodně nečekejte – kdo by na nich přeci chtěl neustále utírat prach. 

Koupelna, jakou jste si přáli

Podlaha bez spárů, ve kterých se udržuje nepořádek a voda. Omyvatelné stěny s moderním provedením hydroizolační stěrky. Proč se zdržovat s kachličkami? A když už budou, tak rozhodně velkoformátové. Vše je zařízeno tak, abyste zde měli co nejméně práce s úklidem. Prostorná skříňka se zrcadlem pojme vše potřebné. A když budete chtít, bude ve skříňce zabudováno internetové rádio s displejem, abyste při ranním vstávání ihned naladili tu správnou notu. 

Pokoje plné klidu a čistoty

Moderna vás ohromí zejména v případě, že nejste příznivci sobotních úklidů. Nebude totiž co uklízet. Doma budete mít příjemné podlahy, o jejichž pravidelný denní úklid se postará robotický mop. Nábytek je kompaktní, rozhodně jej není třeba utírat jednou týdně. Nic nevyčnívá, nic nepřekáží. Pár rostlin typu zamiokulkas stačí zalít jednou za dva týdny. Vše je účelné a příjemné. 

Moderna vás uchvátí svou nenáročností.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová