Chinos kalhoty nestárnou

Jsou módní trendy, které nestárnou. A mezi ně patří také chinos kalhoty, které patří k nestárnoucím. Pokud chcete svůj šatník zpestřit přesně o takové kousky, jež nebudete muset z šatníku prakticky nikdy vyhazovat, chinos kalhoty jsou pomyslnou trefou do černého. Jen si stačí vybrat z barevného provedení na trhu, které je opravdu, ale opravdu hodně široké. 

Vyráběné z kepru, pohodlné na nošení 

Jak lze vlastně definovat takzvané chinos kalhoty? Mluvíme o módním trendu vyráběném z kepru, který je opravdu pohodlný na nošení. A nejen, že mluvíme o pohodlných kalhotách zvýrazňujících ženské křivky, zároveň je to skvělý módní trend dobře se kombinující s ostatními věcmi ve vašem šatníku. Dokonale hrají jak s formálními, tak méně formálními kousky, což je dobrá zpráva pro ty, kteří mají každý den chuť nosit něco trochu jiného. 

Jaká je historie kalhot chinos? 

Pojďme se na chvilku podívat na historii chinos kalhot, která opravdu stojí za to. Věděli jste, že zprvu byly součástí vojenských uniforem? I proto se vůbec první chinos kalhoty vyráběly hlavně v khaki barvě, která je pro vojenské uniformy naprosto typická.  

Od samotného počátku se však kepr používal při výrobě, výroba jako taková startovala v Číně.  

Vyberte si ty pravé pro vás 

Už bylo zmíněno, že kalhoty chinos se dají nosit na x různých způsobů. Stačí si jen vybrat ty, které vám dokonale padnou. Zamilujete se do barevného provedení, nebo dáte přednost neutrálním barvám, které jsou ve vašem šatníku stálicemi?  

Nebojte se používat opasek, který by měl být vždycky tenký, aby celkový vzhled kalhot příliš nepřehlušil. A poté je prakticky na vás, pro jakou kombinaci se rozhodnete. Jestli dáte přednost elegantní halence, nebo jednobarevnému tričku, které zakasáte, aby se zvýraznil pas a podpořila se tím pádem silueta takzvaných přesýpacích hodin. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová