Že sukně nepatří k podzimu? Omyl. Letos se sukně nosí

S příchodem chladnějších dnů, kdy teploty začaly směřovat k nule, se řada žen rozhodla vytřídit své šatníky a přinést do šatníků trochu podzimu. Odstranily se ze šatníků plavky, šaty, také šortky a v neposlední řadě i sukně. Nabízí se však otázka, jestli to bylo skutečně dobře. Přece jenom šaty a sukně se dají nosit na různé příležitosti po celý rok. A letos navíc platí i to, že sukně k podzimu patří. To ostatně říkají módní podzimní kolekce, které v nedávné době zavítaly do obchodů s oblečením.  

Pokud zrovna přebíráte skříň a dáváte stranou sukně, o nichž si myslíte, že je na podzim nevynosíte, raději si to dvakrát rozmyslete. Sukně totiž i během podzimu budou to, co se nosí. Jedná se o typicky ženský kousek, který by neměl být opomíjen, což módní svět ví. A tak do podzimních kolekcí zasadil skutečně nespočetně mnoho různých sukní, které se budou nosit ve velké míře.  

Hitem jsou plisované sukně 

Uvažujete nad tím, že si svou sbírku sukní rozšíříte? Pokud ano, doporučujeme ji rozšířit o plisované sukně, které budou v midi délce. Nebojte se je pořídit ve více kusech, z toho každý kus bude v jiné barvě. Dnes na plisované sukně narazíte na každém rohu, nebojte se jich. Hezky vypadají hlavně s kozačkami, které jsou označovány za nejdůležitější boty letošního podzimu.  

Denimové sukně jsou stálice 

Ke stálicím v módním světě patří jednoznačně denimové sukně, s nimiž zabodujete hlavně ve chvíli, kdy si pořídíte takové, co budou mít délku zhruba ke kolenům. Pokud navíc denimové sukně budou mít rozparek, máte vyhráno.  

Saténové sukně jako novinka na trhu 

Pokud bychom měli zmínit novinku na trhu, kterou většina žen ještě nemá ve svém šatníku, zmínili bychom saténové sukně, které jsou velice elegantní, přesto je lze kombinovat s klasickými teniskami. Satén je velice lehký, sukně je tedy také velmi lehká a zároveň lesklá. I lesklost je hlavní vlastnost materiálu jménem satén. I když byste řekli, že se taková sukně hodí spíše k lodičkám, skutečně sukně vypadá hezky i k obyčejným pohodlným teniskám. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová