Zpět v čase

Móda je jeden velký kruh. Proto se není čemu divit, že se střídajícím ročním obdobím přichází další staronové módní kousky. Letošní podzim našel inspiraci od 70. let po ty 90.

Takže zabádejte v šatníku svých maminek nebo babiček a určitě najdete kousek, se kterým uděláte letos parádu vy.

Zaměřte se na ramena

Jistě si každá z nás pamatuje období, kdy jsem z halenek, páraly vycpávky. Tak letos je vše jinak a vycpávky budeme přišívat zpět. Ať už půjde o kabáty nebo halenky vycpávky prostě nesmí chybět. Pokud tento outfit doplníte o široký pásek, neuděláte chybu.

Kabelky

Bylo tady období velikých kabelek. Někomu se toto období zamlouvalo, jiná ho proklínala, protože v těchto nepřehledných velkých kabelkách bylo obtížné něco najít, obzvláště když člověk spěchá. Tak těmto časům již odzvonilo, protože na řadu přichází opak v podobě mini kabelek. Tyto kabelečky jsou opravdu malinké. Pokud vlastníte chytrý telefon, najděte pro něj jiné místo, protože do kabelky se vám určitě nevejde.

Barva podzimu

Za barvu letošního podzimu můžeme pokládat fialovou. Nebojte se jakéhokoliv odstínu této barvy. Určitě si ji zamilujete také v doplňcích. Není třeba se bát odstíny kombinovat.

Další barvou, která ovládne podzim je také hořčicově žlutá. Tato barvy rozsvítí vás outfit a v pochmurném podzimním počasí budete jen zářit. Pokud si pořídíte kabát této barvy, určitě neprohloupíte a vynosíte ho i další sezónu.

Samozřejmě, že s klasikou jako je hnědá, černá a vínová se nedá nic pokazit. Šáhněte po různých odstínech těchto barev a popusťte uzdu fantazii a z okoukaných barev vytvořte okouzlující outfit.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová