Jaké obutí si žádá podzim

Tak je to tady! Sandály a ostatní letní obuv již můžeme schovat hluboko do botníku. Na řadu přichází obuv podzimní, která by měla být nejen teplá, ale také slušivá. Na vysoké zimní kozačky je přeci jen trochu ještě brzy. Proto můžete sáhnout po kozačkách pouze kotníkových, protože ty jsou teď IN.

Kotníkové kozačky

Tyto nízké kozačky jsou letošním hitem podzimu, proto nesmí nikomu v botníku chybět. Nemusíte se obávat nepohodlných vysokých podpatků. Tyto boty podpatek sice mají, ale díky jeho velikosti o něm nebudete ani vědět. Ale i těchto pár centimetrů vám prodlouží postavu a opticky zeštíhlí nožky.

Kozačky jsou velice elegantní a dodají outfitu ten správný šmrnc. Zajímavostí na těchto botách je hlavně barva. Zapomeňte na nudnou hnědou nebo černou. Letos frčí barevnost. Takže odstíny jako je hořčicová žlutá, sytě rudá, tyrkysová nebo také korálově modrá jsou ty barvy, které musíte prostě mít. Jelikož jsou boty jednobarevné, je velice snadné je kombinovat se zbytkem oblečení.

Nemusíte se obávat dlouhého shánění a hledání těch pravých. Tato obuv je takovým hitem, že ji najdete téměř u všech prodejců obuvi.

Tenisky

Ano, každá z nás si chce občas pohodlně vyjít na podzimní procházku a třeba i zabrouzdat do přírody. K tomuto účelu jsou vhodné tenisky. Nelekejte se, nemáme na mysli ty plátěné, která zrovna na podzimní počasí nejsou dvakrát vhodné. Na mysli máme ty kožené. Pokud sáhnete po těch s výšivkou, neuděláte chybu, ba naopak, protože výšivka růží na kožené obuvi je nádherná a prostě IN.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová