Královská modrá je barvou roku. Jak ji nosit?

Rok už dávno začal, což přineslo celou řadu nejrůznějších módních kousků. V případě, že patříte k lidem, kteří se o módu zajímají, doporučujeme se letos zaměřit zejména na královsky modrou barvu. Zatímco vloni patřila k barvám roku smaragdově zelená, letošní rok čili rok 2020 patří královsky modré barvě, kterou mnozí už mají ve svém šatníku, jelikož se jedná o krásný, výrazný odstín. Pakliže vám tato barva v šatníku chybí, urychleně to napravte.  

Možná si však pokládáte otázku, jak tmavě modrou barvu, které se také říká královsky modrá, nosit. Naštěstí pro vás máme několik tipů, které jsou přímo od vévodkyně Meghan, jež se sice v posledních dnech řeší v jiném kontextu, přesto patří k módním ikonám.  

Královsky modrá podle vévodkyně Meghan 

Pokud sledujete dění kolem královské rodiny, pravděpodobně si také všímáte toho, co mají jednotliví členové královské rodiny na sobě. Do královské rodiny patří už nějaký ten pátek i vévodkyně Meghan, která sice se svým mužem nechce čerpat královské výhody, přesto se s královskou rodinou bude už do konce života spojovat.  

Právě ona je jednou z módních ikon, jak již bylo řečeno. Její oblíbená barva je královsky modrá, a tak se od ní můžete inspirovat. Díky ní víte, že se královsky modrá barva hodí jak na všední, tak na oficiální či společenské události.  

Modré šílenství 

V současném světě módy vypuklo na počátku roku doslova modré šílenství. Modré kousky se objevují v každé přicházející kolekci v obchodních domech, také se s ní ve velkém setkáte na internetu. Sice se setkáte s různými modrými odstíny, přesto ten královský odstín je nejpoutavější.  

Jak již bylo zmíněno, modrou královskou barvu lze nosit prakticky kamkoliv. Nebojte se ji ani nejrůzněji kombinovat, hodí se k ní třeba vínově červená, také tmavě zelená barva nebo naopak světlejší odstíny, jako je béžová či světle růžová barva.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová