Že neznáte Culottes? Chyba!

Kdo by nemiloval pohodlné oblečení, ve kterém můžete strávit celý den! Nic vás nikde neškrtí, neškrábe, nepotíte se v něm. Tohle je sen pro všechny co tráví den v pracovním shonu. Módní návrháři ale přišli s řešením tohoto problému a na trh se k nám dostali pohodlné kalhoty jménem Culottes. Tyto skvělé módní kalhoty jsou již u nás v kurzu dva roky. A jejich popularita stále stoupá díky spojení pohodlnosti a elegantnímu vzhledu.

Kalhoty Culottes jsou vhodné snad na každou příležitost. V kombinaci se zvolenými doplňky, můžete dát kalhotám jak elegantní tak moderní vzhled. Pokud si v zaměstnání nemůžete dovolit přijít v krátké sukni a nechcete se potit v úzkých kahotách Culottes jsou skvělá volba. Tyto kalhoty nápaditě schovají co je třeba a podtrhnout přednosti vaší postavy.

Jak je nosit?

 

V létě si člověk nemusí vůbec s kombinací k těmto kalhotám lámat hlavu. Pokud zvolíte kalhoty s výrazným vzorem, oblečte k nim jednobarevné tričko, tílko a outfit je hotov. Vždy volte vršek volnější, které zakasáte do kalhot. Jestliže vás čeká například zahradní párty, kde není třeba být za elegantní dámu, zvolte sportovnější vršek a tenisky. Pokud si vyberete kalhoty výrazné barvy, oblečte ve stejném odstínu i top. Skvělou volbou jsou také košile. Jestli je již chladnější počasí také sako působí velice dobře.

Jaké vybrat boty?

 

K těmto pohodlným kalhotám můžeme obout jak boty na podpatku tak pohodlné tenisky. Pokud jdete na akci, kde je třeba být za dámu lodičky jsou to co je třeba k Culottes obout. Díky délky kalhot obuv krásně vynikne, proto si na ní dejte záležet. Tyto kalhoty nejsou pouze letní záležitostí, takže kozačky jsou skvělá volba.