Nadčasový bomber

Bomber jacket style je hit poslední sezóny. Jde o extravagantní bundy v oversize střihu, které rázem zaplnily skříně nás všech. Pokud jste si jej ještě ale nepořídili, je na čase to napravit. Název bomber neboli bomba, je víc než příznačný. Není to ale jen nafouknutá bunda, jde o trend nejen podzimní sezóny a určitě se neudrží jen jeden rok. Někomu se zdají dost neslušivé, vidí, že přidávají na objemu, jiní jim ale naopak propadli. Je to jako s botami Crocs. I když jsme v módě stále ještě dost konzervativní národ, chvíli nám ještě potrvá, než si na bomber zvykneme. Podobný osud má každý módní výstřelek.

Bomber zkoušejte a nezavrhujte

Střih nesluší každému, hodně se i ve střihu a propracování liší, proto musíte typy zkoušet. Každý je opravdu ušitý jinak, záleží hodně na značce a materiálu. Nemusí slušet každému, ale určitě je pohodlný. Je rozhodně unikátní, velmi nadčasový, velmi dobře se kombinuje ke sportovním outfitům, běžnému typu oděvů i k ležérní eleganci. Dá se vzít klidně i k šatům a teniskám. Bombery jsou vyráběny z různých materiálů a ten nejběžnější je šusťákový. Najdete ale i klasickou džínovinu, kůži nebo koženku. Tělo této bundy má podobu jakéhosi nafouknutého balónu, její rukávy se nosí mírně vykasané, nebo mají vždy alespoň úzké lemování, které dělá pěkný tvar. V pase se dá někdy stáhnout tkaničkou anebo má gumový lem stejně jako na rukávech.

Bomber je super módní trend

Ano je to tak. Opravdu se od sebe typy této bundy hodně liší a neznamená, že když vám v jednom obchodě od jedné značky nesedí, nebude vám sedět jinde. Určitě to nevdávejte a hledejte bomber, který bude sedět právě vám. Kdo letos nevyjde ze svého domu v bomberu, nebude in. Letošní móda se k bomberům hrdě hlásí a toto šílenství ještě pár sezon jistě přetrvá. Jde totiž o super styl. Kolekce těch nejrůznějších značek se doslova předhání v mnoha svých originálních nápadech, barvách, střizích, vzorech, kombinacích různých materiálů a motivů. Skvělé podzimní kolekce najdete na pultech obchodů i v internetových obchodech. Kterou si vyberete, je jen na vás.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová