Rafinovaná maxisukně

Patříte mezi ty ženy, co nedají na sukně dopustit a to, jak v létě tak i v zimě? Letošním hitem byly maxišaty, ale maxisukně nejsou také k zahození. Jen je třeba dát si pozor, s čím sukni kombinujeme. Variací je mnoho a díky nim můžete vypadat elegantně tak i sportovně. Dejte důraz i na doplňky, ty dodávají oblečení šmrnc a originalitu.

Maxi sukně mají mnoho výhod díky své délky. Sukně sahá až ke kotníkům, takže pokud nemáme zrovna nožky jako modelka a chcete nějaké ty malé nedokonalosti schovat, je tato sukně ideálním pomocníkem. Lichotí každé postavě, jen je třeba ji vyzkoušet a už ji nesundáte.

Jak tedy kombinovat?

Pokud vám letošní hit květovaných, barevných topů padl do oka, nebojte se jej nakombinovat s maxisukní. Ta by měla být ovšem jednobarevná a barva by měla být méně výrazná. V tomto outfitu je velitelem prostě svršek. Doplňky by měly být jemnější.

Také klasická kombinace černo-bílá není k zahození. Kdo má větší prsa či bříško zvolí černou barvu na horní část těla. Tím se opticky zeštíhlíte. Pokud vás tento problém netrápí můžete barvu otočit a to bílá nahoře, černá dolů. Kabelka a boty mohou být buď černé či úplně jiné barvy a tím strhnete pozornost na doplňky. Takže by určitě neměly být jen tak obyčejné.

I letos letí námořnický styl. Tak proč jej nespojit s maxisukní? Jednoduché bílé tričko s modrými pruhy, sukni je třeba zvolit jednobarevnou. Přírodní hnědá, černá, modrá či bílá? To je už čistě na vaší fantazii a vkusu. Doplňky můžeme vybrat se slaměným vzorem.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová