Velký comeback hlásí ledvinky i košile se zvonovými rukávy. Co dalšího se po letech objevilo na pultech obchodů?

Ať už si kupujete věci z konfekce, které jsou cenově přijatelnější, ale kvalitou vůbec neodpovídají kvalitním kouskům, nebo investujete do oblečení proslulých značek, jako je značka Michael Kors nebo Blauer, u nichž o kvalitě nelze pochybovat, určitě jste zaregistrovali několik věcí, které hlásí svůj comeback. Pojďme si zmínit konkrétní módní kousky, které se po letech dostaly na pulty obchodů s oblečením. 

Ledvinky hlásí svůj velký návrat

O současné módě by se dalo říct, že se inspiruje dávnou minulostí, respektive osmdesátými, devadesátými léty, které se vyznačovaly extravagantností a touhou vynikat. Dnes lidé nechtějí jít s davem, a tak se nemůžeme divit tomu, že kousky pocházející z této krapet bláznivé doby sklízí takovou vlnu úspěchu. 

Velké popularitě se těší například ledvinky, a to nejen ledvinky Michael Kors. Jedná se sice o kousek, který rozděluje obyvatelstvo na dvě skupiny (a sice na ty, kteří je milují, a na ty, kteří je nemusí), přesto se stále najde více těch, kteří ledvinky vynosí a preferují před ostatními podobnými doplňky. 

Zvony, kam se jen podíváte

Vzpomínáte si na zmiňovaná osmdesátá, devadesátá léta? Co těmto letem dominovalo? Určitě vás napadnou zvony, které byly všude, kam jste se jen podívali. Zvonové rukávy měly košile, zvonové nohavice měly kalhoty. Sice se opět jedná o kousek, který rozděluje obyvatelstvo, ovšem i v tomto případě lze říct, že kousek se ujal a těší se oblíbenosti. 

V současné době jsou hitem především košile se zvonovými rukávy, ale také svetry, které rukávy mají podobně rozšířené. Takzvané zvonové či mrkvové kalhoty se tak velké popularitě zase netěší. 

Batika je zpět

Sice si lze koupit tričko Armani v jednobarevném provedení, ale mnohým se může zdát krapet konzervativní v porovnání s batikovanými modely, které se opět po letech dostaly do módy. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová