Zamávejte celulitidě

Léto může být pro mnoho žen depresivní. Říkáte si proč? Jsou dovolené, krásné počasí nás svádí k trávení času v přírodě, navštěvování památek a také nesmíme zapomenout na oblíbené grilování. Ano, to vše je báječné a baví snad všechny. Ale ženy mají v tomto období i pár záporných bodů, které by k definici léta mohly napsat.

Jaké to jsou?

Buďme upřímné, milé dámy, jsme k sobě mnohdy až moc kritické. Měli bychom si asi vzít příklad z mužů, ti si hlavu nelámou, v čem mají menší břicho či pozadí. Prostě se obléknout, někteří možná mrknout před odchodem do zrcadla a pochválí se, jak jim to sekne. My ženy u zrcadla trávíme času daleko více, a s tímto pocitem mnohdy neodcházíme. Řešíme, zda nám ta halenka nepřidává kila, či jestli ta sukně není příliš krátká a nepoutá pozornost k celulitidě. Přeci jenom celulitida je problém většiny žen, ať hubených či baculek.

Boj s celulitidou

Už jste celulitidě vyhlásily válku mnohokrát, ale pokaždé jste odcházely poražené? Myslíte si, že už jste vyzkoušely opravdu všechno? Co takhle přírodní olej? Dáme vám typ na ten nejlepší.

Cypřišový olej

Tento olej pomáhá znásobit proudění krve. Tím pomáhá zbavit se tukových buněk. Tento olej najdete ve složení mnoha hubnoucích prostředků. Proto není na škodu jej také vyzkoušet i z vnější strany. Svá postižená místa celulitidou natírejte pravidelně olejem a uvidíte, co se bude dít. Pokožka bude skvěle prokrvená a zpevněná. Nejlepší je natírat si místa po teplé sprše, kdy jsou póry kůže otevřené, díky tomu bude olej působit hlouběji.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová