Kalhotky ven!

Všichni to víme. Móda se točí pořád dokola. Tudíž se nám opět vrátí něco, co jsme třeba milovaly, ale také i to co jsme odsuzovaly a říkaly, že tohle si v životě neoblékneme. A ono ouha, za pár let si v tom kráčíme po ulici a jsme pyšné, jak nám to sluší.

I teď se k nám blíží opět jeden módní hit, který měl jak své odpůrkyně, tak žhavé nositelky. Lámete si hlavu, co by to mohlo být za tak kontroverzní módu, že nás rozdělila na dva nesmiřitelné tábory? Tak my vám to prozradíme, jsou džíny s proklatě nízkým pasem.

Pupíky a kalhotky ven

Pomalu, ale jistě se již začínají objevovat na známých osobnostech a tudíž je to předzvěst toho, jaké další módní šílenství nás za chvíli čeká.

Džínový materiál se prostě neokouká, a proto se jeho módní střihy stále střídají a vrací.  Proto je třeba nebát se a skočit do toho po hlavě. Takže je třeba si nakoupit džíny s nízkým pasem. Ovšem je zde třeba být dosti kritičtí ke své postavě a zvolit správně, jak nízké si kalhoty můžeme dovolit. Chceme přeci jenom okouzlit a zaujmout a ne se zesměšnit.

Pak k tomuto trendu lze připojit něco odvážného a velice sexy. Pokud patříte mezi ty, co nejdou s davem a chtějí zaujmout, zde je vaše příležitost. Tímto trendem jsou vykukující kalhotky. Samozřejmě už na první pohled musí být jasné, že je to účel a ne trapná nechtěná náhoda. Kalhotky by měly být sexy a výrazné. Musíme uznat, že k tomu bude třeba dosti odvahy a přípravy na kritiku, ale zkusit se má přeci vše ne?

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová