Největší trendy letošního roku. Zvířecím vzorům ani dlouhým šatům se nebraňte

Chcete se oblékat stylově? Pak musíte vědět, co se zrovna nosí a co je zrovna in. Sledovat módní trendy není nic snadného, mění se doslova ze dne na den. Je pravděpodobné, že stejně jako letos do módy přišly nové kousky, stane se tak i příští rok. Užívejme si však zatím aktuálních módních trendů, které jsou opravdu skvělé. Mimochodem, víte, jaké trendy se označují za největší trendy letošního roku? 

Podlehněte zvířecím vzorům 

O současné módě lze říct, že se vrátila do krásných osmdesátých let, kdy lidé chtěli vynikat a kdy lidé nosili extravagantní kousky. To ostatně potvrzuje fakt, že se vrátily zvířecí motivy. Pokud jste doposud zvířecím vzorům nepodlehli, doporučujeme se zaměřit na leopardí potisky. Právě leopardí potisk třeba na bundičce nebo na kabelce dosáhl svého vrcholu už vloni, ovšem letos kousky s tímto potiskem také unosíte.  

Dlouhé šaty jsou in 

Pryč jsou doby, kdy se nosily hlavně minisukně, které tak tak zahalovaly zadeček. Nyní se dává přednost spíše dlouhým šatům, které si lze koupit na každém rohu. Najděte si šaty takové délky, která vám vyhovuje, nebojte se k šatům kombinovat i širší kalhoty. Jak jsme zmínili, do módy se vrátila osmdesátá léta, která byla symbolem extravagance v módě.  

Výrazné doplňky jsou opět na scéně 

Netrvalo to dlouho a masivní, výrazné šperky se opět dostaly do módy. Pokud patříte k lidem, kteří smutnili z toho, že výrazné doplňky z módy odešli, nyní nezoufejte. Výrazné doplňky jsou zase in. Nemluvíme však jenom o masivních špercích, ale mluvíme také o dalších doplňcích, jako jsou mašle nebo klobouky.  

Vzpomínáte si na motiv kostky a kohoutí stopy? 

V osmdesátých letech byl velice oblíbený motiv kostky a takzvané kohoutí stopy. Pamatujete si na něj? Pokud ano, pak dobře víte, po čem v obchodech s oblečením sáhnout. Kousky s těmito motivy vám letos nesmí chybět v šatníku. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová