Je vlasový styling váš každodenní rituál? A jaké k tomu používáte produkty?

Každý člověk ví, že na dokonalém vzhledu a dokonalé visáži se podílí také to, jak vypadají naše vlasy. Pro mnohé lidi jsou vlasy každodenní pýchou, na druhou stranu ne každý má ráno čas si s nimi hrát. Sice některé ženy dnes a denně vlasy vyčerpávají tím, že je žehlí s pomocí žehličky na vlasy nebo že je fénují s pomocí fénu, jiní je jen odbydou s pomocí gelů nebo tužidel. Jenže i když své vlasy jen odbydete s pomocí produktů sloužících k vlasovému stylingu, musíte si uvědomit, že ne všechny produkty jsou pro vaše vlasy dobré a že i v tomto případě je nutné investovat do kvalitnější vlasové kosmetiky.

Pokud budete dnes a denně do vlasů vtírat gely, pěny na vlasy nebo fixační vosky, mohou se vyčerpat, vysušit a posléze mohou začít vypadávat. Důvodem často bývají méně kvalitní produkty, které k vlasovému stylingu využíváte.

Nejeden kadeřník by vám řekl, že i při vlasovém stylingu by se mělo investovat do kvalitních produktů. Víte, do jakých konkrétních produktů by se mělo investovat?

Investujte do kvalitních produktů pro vlasový styling

Aby byl váš vlasový styling dokonalý, stylingové přípravky jsou potřebnou věcí, aby účes dlouho držel i za všech okolností a při jakýchkoli vlivech. Využít můžete například gely na vlasy, které mají v oblibě spíše pánové. Ti by měli dbát na to, by gely vlasy příliš nevysušovaly. Podobně je to u laků na vlasy, s nimiž mají zkušenosti především ženy. Nejednou se stalo, že laky na vlasy udělají ve vlasech nepříjemný poprašek vypadající jako lupy.

Novinkou ve světě vlasového stylingu je takzvaná hlína na vlasy, kterou si oblíbili spíše muži.

Vybírejte z nabídky nejlepších značek

Na vlasové kosmetice se zkrátka nesmí šetřit, ani u produktů na vlasový styling to není jinak. Doporučujeme produkty na vlasový styling značky L’Oréal Proffesionnel či značky Wella Professionals.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová