Vypadejte díky kalhotám vyšší, jak na to?

Nepatříte zrovna k těm nejvyšším osobám na světě? Nevěšte hlavu, vždyť oblečení umí dělat zázraky. Zatímco některé oblečení opticky rozšiřuje, jiné oblečení dokáže opticky člověka zvětšit. Nevěříte? Vyzkoušejte několik druhů kalhot, které vás opravdu vyšší udělají.  

Malý vzrůst rozhodně není důvod, proč bychom měli být smutní. Co je malé, to je milé, říká se. Pokud vám však váš menší růst opravdu vadí, neměli byste věšet hlavu, když existuje tolik kousků oblečení, které vám pomohou postavu opticky prodloužit. Neumí to jenom boty na podpatku, ale umí to i kalhoty, které jsou dnes k dostání na každém rohu.  

Kalhoty se vzorem vertikálních proužků 

Máte doma kalhoty, které nesou vzor vertikálních proužků? Pak se je nebojte obléknout, protože to jsou kalhoty, které vás dokážou opticky prodloužit. O proužcích se dlouhou dobu ví, že dokážou prodloužit, tedy pokud jsou proužky vertikální. Kalhoty s tímto vzorem se navíc dobře kombinují, nemusíte se bát ani podobně pruhovaného kostýmku, ve kterém okouzlíte.  

Kalhoty s vysokým pasem 

Dnes velice moderní kalhoty jsou ty s vysokým pasem. Pokud je ve své sbírce zatím postrádáte, rychle si je běžte koupit. I tyto kalhoty totiž umí vaši postavu opticky prodloužit, což ocení ženy menšího vzrůstu. Navíc vám vysoký pas zakryje větší bříško.  

Pamatujte, s vyšším pasem jsou dnes k dostání nejen klasické džíny, ale také obyčejné kalhoty, které mají většinou vázání v pase, což je velmi stylové, nemyslíte? 

Kalhotové overaly 

Opticky mohou prodloužit postavu i overaly, které jsou kalhotové. V takovém případě nemusíte vymýšlet svršek, overal je krásný a ucelený. V nejlepším případě by měl mít overal vysoko položený pas, tím dosáhnete opravdu vysoké, krásné postavy. Pokud si takový overal pořídíte, myslete na to, že ho budete moct vynosit jak na mejdan, tak na společenskou akci i na kávu s kamarádkou. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová