Basic šaty letošní léto opět vedou!

Každá sezona přináší do módy něco jiného a něco nového. Mnohdy se setkáme dokonce s takovými kousky, které jsou nové opravdu pouze v dané sezoně, v minulosti jsme se totiž s nimi setkali taky. Móda totiž, když si neví rady, tak se zaměřuje na unikátní a hlavně oblíbené kousky, které by opět mohla probudit k životu. Častokrát je to opravdu dobrá volba, i když se někdy stane, že se trochu utne a že zvolí něco, co nebylo trendy ani tehdy, natož nyní. Takový kousek byly například zvonové kalhoty, na které by člověk neměl ani okem zabloudit.

Nicméně ani letošní léto se neobešlo bez novinek ve světě módy. Aktuálně si do svého šatníku můžeme kupovat zejména sandálky různých provedení, ale nejčastěji však ty na zavazování. Dále se můžeme těšit na koupi džínových sukní, které se taky staly opět populární. Sukně jsou však trendy v jakékoliv podobě, tedy výjimku tvoří jen upnuté krátké sukně, které stylové opravdu nejsou. Tylové nebo skládané sukně jsou však jasnou volbou, se kterou budete bodovat!

Pakliže jste však nadšenci šatů, pak byste se rozhodně měli upoutat na jednoduché basic šaty. Zapomeňte však na klasické krátké provedení těchto šatů. Raději sáhněte po delším zpracování, ovšem ne po tom úplně dlouhém. Délkově zvolte šaty ke kotníkům, které jsou však od půli stehen rozstřihnuté – tvoří tedy jakési rozparky po stranách.

Jak takové šaty kombinovat?

Tyto šaty jsou díky velmi oblíbené stylové kombinaci unikátní v tom, že je může nosit žena každé postavy. Takové šaty se totiž nosí zejména v kombinaci s džínovou bundičkou, která je opravdu fantastická (mimochodem i v tomto případě se jedná o retro kousek, který byl před několika lety probuzen k životu a od té doby je stále v kurzu). Dále k tomu nevolte žádné baleríny nebo elegantní obuv, ale zaměřte se především na obyčejné tenisky nebo botasky.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová