Šaty pro každou ženu

I přesto, že konec léta je pomalu tady, na šaty prostě není nikdy pozdě. Tyto šaty vynosíte, i pokud přijde krásné babí léto a zaručíme vám, že i příští rok na jaře je s chutí ze své skříně vytáhnete a budou stále IN.

Řeč je o dlouhých šatech. Určitě jste si všimly, že letos prostě frčí a není to jen záležitostí tohoto léta. Stále více a více žen přichází na jejich výhody. Dlouhé šaty se hodí jak na dovolenou, kterou může mít někdo ještě před sebou, nebo také jen tak do města, a nebo také do kanceláře. Stačí si jen vybrat ty pravé právě pro vás a příležitost, která vás čeká.

Pro každou postavu

Co si budeme nalhávat, ne všechny máme postavu, o které sníme. Každá z nás přeci jenom raději něco schová. Pokud vás trápí například celulitida na stehnech, tyto šaty ji ukryjí a nejen to. U těchto šatů je třeba vybrat ty pravé pro svou postavu.

Zda jste jedna z mála šťastných žen a jste štíhlá a vysoká nemusíte se při výběru na nic ohlížet, zde to bude pouze na vašem vkusu.

Pokud potřebujete schovat větší boky či bříško volte šaty povázaná pod prsa. Krásně problematické partie zakryjí. Nemusíte se bát hlubšího výstřihu a rozparku.

Také jednou z problematických postav je postava, typu písmene H. U této postavy nemáte výrazný pas. K ženským křivkám si můžeme pomoci tak, že volné šaty ozdobíme páskem v místě pasu. Také můžeme sáhnout po pouzdrových šatech, ty zvolíme, pokud nás čeká slavnostnější událost.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová