Nepostradatelné kabelky

Na výběr máme z mnoha kabelek. Člověk si ani nemůže pomalu vybrat v tom velkém množství, které nás v obchodech čeká. Nevíte si rady, které z nich koupit? Pokud vám to úložný prostor a hlavně peněženka dovolí, není třeba se ostýchat. Pravidlo každé ženy přeci jenom zní, že kabelek není nikdy dost.

Kabelka může také skvěle doladit a vyzdvihnout váš celkový outfit. Jaké jsou tedy základní kabelky, které je potřeba si pořídit?

Za dámu

Je nutné mít aspoň jednu kabelku, která bude elegantní a můžeme í vzít jen tak do práce, ale také do divadla. U takové kabelky je třeba dbát na kvalitní materiál a na její neutrálnost. Proto volíme takové barvy, které se budou hodit ke všemu. Jaké to jsou? Můžeme sáhnout po černé, různých tónech hnědé, tmavě modrou ale také červenou.

Velice elegantní jsou kabelky jen tak do ruky. Mohou mít krátké uši, díky kterým si kabelku elegantně pověsíte na předloktí, nebo úplně bez nich.

Shopper bag

Chystáte se na nákup, ale kde dáte klíče, peněženku, mobil? Jen tak do igelitky? Tak tohle nepřipadá v úvahu, protože máme přeci nákupní tašku. Tato tašky je skvělá v její praktičnosti. Je dosti velká, aby se vám tam vlezl menší nákup. Nemá žádné zapínání, proto vás při balení nákupu nic nezdržuje. Nevýhodou je, že je potřeba si tuto tašku více hlídat, aby vám z ní nic nevypadlo či nepřilákala nějakého zlodějíčka.

Sportovní

Po této kabelce sáhnete, pokud jdete jen tak na procházku či rychle něco vyřídit. Tato kabelky může být jak z látky, tak i z kůže. To je čistě jen na vašem vkusu. Hlavním pomocníkem je praktické dlouhé ucho tašky. To si můžete přehodit do kříže přes rameno a o kabelce nebudete ani vědět.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová