Velkou roli hrají pestré barvy

Pakliže toužíte zaujmout svým lookem, měli byste se zaměřit na jednotlivé kousky. Každá událost, na kterou jdete, si žádá své outfity, protože na každé události musíte zazářit jinak. Na plesy to chce něco stylového, ovšem ne laciného. Musí z vás dýchat pocit, že jste jedinečná a že právě vy jste královnou tohoto plesu. Na akce, které se týkají třeba výročí s partnerem, je nutné, abyste se zaměřili především na look, který není odvážný, ovšem který říká, že jste žena svého muže. Narozeniny či párty s kamarádkami jsou mnohem snazší, protože si můžete obléct často i to nejpohodlnější, co doma máte (výjimku tvoří samozřejmě tepláky a pyžamo). Košile a oblíbené trhané džíny jednoznačně zabodují. Jaro a podzim móda je vždy ve znamení barev, na to nezapomínejte.

Během každé sezony však musíte myslet i na fakt, že se móda rozhodla vám žití trošku zkomplikovat, a sice vymyslela si nové trendy. Ty jste jistě nepřehlédli, protože jsou těchto novinek plné obchody a nosí je takřka každý teenager. I letošní sezona není výjimkou, ovšem v té letošní se nesetkáte s novinkami, ale především s barvami. Během nadcházející jarní sezony se totiž připravte na to, že během každé událost zaujmete především pestrými barvami. Odhoďte tedy všední barvy, mezi něž patří především černá, hnědá či šedá, a připravte se na skvělou barevnou kombinaci, kterou vytvoříte především s oblíbenými barvami, jako jsou červená, žlutá či růžová. Nebojte se ani kombinace červené s růžovou – i tato možná na první pohled neladící kombinace si najde své příznivce, které jistě oslníte.

Vyhněte se však fosforovým barvám. Tento „trend“ vznikl pouze proto, aby se zjistilo, do jaké míry bude úspěšný. Najednou se uchytil, což bylo opravdu zvláštní. Bohužel se však uchytil na takových kouscích oblečení, které není vhodné nosit, a sice crop topy nebo fosforově výrazné ponožky. Doposud mnoho lidí kroutí nad tím, když kolem nich projde teenager a má na sobě jakýkoliv fosforový kousek. Vyměňte tedy tuto žlutou za obyčejně krásnou žlutou. Právě tou totiž zazáříte – záříte vždy s celým lookem, nemusíte to brát doslova.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová