VAGABOND

Stalo se to v šedesátých letech. Protesty a nejrůznější demonstrace obrátily svět takřka k nepoznání a právě tehdy se rozeběhl příběh švédské značky Vagabond. Od těch let totiž bylo možné snad všechno, proto i kolekce bot mohla jednoznačně prorazit. Nejdříve se začínalo pouze s obuví pro muže, kdy samotné sídlo společnosti bylo ve slunné Itálii. V roce 1994 se však společnost přesídlila zpět do Švédska a celou svou strategii, jak dobýt obuvnický trh, zcela pozměnila. Pod touto značkou se již v současnosti skrývá kolekce obuvi jak pro muže, tak pro ženy. Charakteristické prvky jsou skryty ve specifickém designu a hlavně ve vysoké kvalitě, jež jistě nenajdete u kdejaké značky bot. Nyní se společnost stala tou, která ročně vyrobí takřka dva miliony párů bot. Ty jsou následně distribuovány do více než třiceti zemí celého světa.

Vagabond
Vagabond

Obuv je tedy to, na co se společnost zaměřuje. Ženy jistě zaujme zejména proto, že nabízí převážně elegantnější formu obuvi, a tak se můžete spolehnout, že v tomto ohledu naleznete naprosto vše, po čem toužíte. Budete také vždy moderní, protože samotná výroba se samozřejmě orientuje dle nejnovějších kousků módy. Proto tedy například kotníkové boty s gumou na bocích nejsou žádný problém. Pánové jistě ocení kvalitní práci a propracovanost, protože i ta je ve volbě obuvi opravdu důležitá.

S příchodem jarního období je nutné změnit každý šatník. Zimní kousky by měly jít stranou. Do popředí by se však měly dostat ty druhy bot, které se pro dané období opravdu hodí. Tenisky jsou tedy základem. Mnoho lidí se na ně těší, protože se jedná o velmi praktickou a hlavně pohodlnou obuv, se kterou se vždy před zimním obdobím velmi těžce loučíme. Jenže následné setkání na jaře je k nezaplacení. Nezapomeňte si ale pro letošní jaro pořídit něco nového, třeba právě tenisky značky Vagabond. Osvěžit botník kvalitními kousky není přeci nikdy tak úplně špatné rozhodnutí.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová