Monster High

Značka Monster High a její originální produkty z kolekce Monster High vznikla jako módní kolekce panenek od Mattela v roce 2001, která se inspirovala klasickými horory. Okamžitě si získala celosvětovou popularitu a oblibu u dětí. Na její motivy dokonce vznikly mnohé seriály a originální marchandising. Tvůrci Monster High Garret Sander a Keelle Riley mistrně spojili hororové téma s módními panenkami. Tím vznikla velmi unikátní a oblíbená značka oblíbená po celém světě. Kolekce Monster High značky Mattel je taková zvláštní strašidelná škola, která je plná překvapení.

Kolekce Monster High značky Mattel

Například v novém filmu Monstrózní splynutí se dokonce některé z těchto velmi oblíbených příšerek najednou vzájemně propojí. Třeba z Laggony a Jinafire je najednou stane Lagoonafire, která velmi dobře plave a mistrně surfuje doslova jako s ohněm o závod. Všichni kříženci jsou naprosto svěží a velmi se odlišují od všech bytostí, co jsou kolem nich. Na této střední škole Monster High je stále nadprůměrně rušno. Děti všech slavných monster zde zažívají takové ty všední trampoty školáků. Jde o první lásky, přátelství a další skvělé příběhy ve skvělém monster podání.

Oblečení Monster High

Děti milují pohádkové a komiksové postavičky na svém oblečení. Seznamte s těmito postavičkami své děti a uvidíte jak je ta originální a přátelská stvoření budou bavit. I mezi příšerkami se vytvořily různé skupinky žáků, kteří prožívají své středoškolské monsterské problémky. Monster High je mezi dětmi velmi populární. Kromě krásných panenek a doplňků jsou v nabídce příšerky v kreativních sadách, na školních potřebách, vyobrazené na dětském oblečení především určeném pro dívky školkou a školou povinné. Monster High kolekce vznikla jako skvělá konkurence Bratz, módně laděných panenek, na rozdíl od Barbie. Hračky jsou vhodné pro děti od 6 let. Všechny výrobky značky Monster High jsou zastoupeny v kategoriích dětské oblečení, zejména trička, boty a doplňky, tašky, kabelky i kosmetika.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová