Hugo Boss

Značka Hugo Boss se drží na špičce v oblasti módy a lifestyle doplňků již několik desetiletí. Zakladatel Hugo Ferdinand Boss svou značku představil roku 1923 nedaleko německého Stuttgartu. Proslavili jej precizní střihy, skvělé zpracování a vysoce kvalitní materiál. Začátky ale nebyly jednoduché. Původně Hugo Boss obleky ani nevyráběl a v roce 1930 dokonce zkrachoval. Hned po válce se zaměřil na výrobu pánských oděvů. A kromě pánské módy začal vyrábět i exkluzivní parfémy Hugo Boss. V dnešní době tato úspěšná společnost vyrábí pánské obleky, sportovní oblečení, dámskou módu, mnoho různých luxusních doplňků a zejména spoustu parfémů a kosmetiky. Kvalitní pánské parfémy Hugo Boss mají rádi muži každého věku, kteří mají rádi konzervativní tradici a dávají přednost klasice. Známá je třeba pánskou citrusově kořeněnou Hugo Boss No. 6. Vůně jsou ale i pro ženy. Mezi nejznámější dámské parfémy značky Hugo Boss patří Femme a Woman. Originální parfémy Hugo Boss jsou luxusní vůně pro všechny.

O světové značce Hugo Boss

Málo kdo také asi ví, že právě během války se zaměřil Hugo Boss na výrobu vojenského oblečení. Právě asi zde získali krejčí a šičky velkou zkušenost na provedených dobře padnoucích uniformách. Po válce pak šla výroba elegantních pánských oděvů mnohem snáz. Hugo Boss má správný směr a jasně definovaný styl. Ve znamení perfektního střihu a elegance si oblek, který vám padne, právě jde mnoho mužů koupit do této značky. Dobrý střih a kvalitní materiál zaručuje spokojenost a prudkou eleganci. Určitě si vyberete i z výběru perfektních hodinek. Hodinky Hugo Boss nabízejí dokonalou kombinaci jednak propracovaného designu, ale i vysokého luxusu a fascinující elegance. Mezi propagátory značky patří Tom Cruise a Ewan McGregor.

Značka Hugo Boss a jednotlivé řady

V průběhu let se Hugo Boss stal synonymem pro eleganci a vysokou precizní německou kvalitu. Nyní značka zpřehlednila svůj sortiment a rozdělila jej na jednotlivé řady. Boss Green je určená pro volný čas a sport. Dále pak následují Boss Orange, Boss Black, Boss Selection a spousta jiných. V nabídce najdete velmi luxusní kousky i běžnou módu pro volný čas. Z doplňků jsou to hlavně kabelky, hodinky, brýle, šperky, vysoce kvalitní pečující kosmetika a již zmíněné dámské či pánské parfémy. Značka Hugo Boss nabízí kvalitní pánské obleky oblečení pro volný čas, boty pro muže i pro ženy, luxusní doplňky, krásné šperky, hodinky, tašky a kabelky, parfémy a kosmetiku.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová