Se správnými šperky zazáříte na nejednom plese

Konečně je po dlouhé zimě, která se letošní rok opravdu vyznamenala. Teploty sahaly níže a níže, až dosáhly mínus čtyřiatřiceti stupňů Celsia. Ukrutná zima byla provázena sněhovými nadílkami a velkým náledím, které si vyžádalo své oběti na nejedné silnici u nás. Sníh představoval ale také radost, a to konkrétně dětí, které si konečně mohly užít dětských zimních radovánek ve formě sáňkování, koulování nebo stavění sněhuláků. Na své si přišli i milovníci zimních sportů, kteří se taktéž mohli vyřádit na svých oblíbených sjezdovkách. Teď ale přišel čas na to, abychom sklidili potřebné zimní vybavení a vytáhli konečně něco jarního.

Ještě než to ale uděláme a zima tím definitivně skončí, užijte si plesovou sezonu, která je již nyní v plném proudu. Oblékněte si nejúchvatnější šaty, které doma najdete a k nim si přikupte nové dech beroucí střevíčky. Pánové se opět mohou hodit do gala. Tmavě modrý oblek s hnědým páskem, hodinkami a stejnobarevnými botami jsou skvělou volbou, jež oslní nejedno ženské očko.

Pokud dámy nenajdou v oblíbených obchodech to, co hledají, mohly by oživit svůj loňský outfit například pěkným šperkem. Šperky totiž vždy rozzáří každý look a udělají z něj něco jiného a originálního. Nikdo tedy nebude mít pocit, že jste si oblékly něco, co jste měly na sobě už minulý rok.

Mezi nejlepší módní trendy patří masivní náhrdelníky, které rozzáří vaši hruď. Volte je ale adekvátně k celé róbě. Nesmí se stát základní chyba, která tkví například v jiné barevné kombinaci náhrdelníku a šatů. Hodinky pro daný večer nechte doma, protože ty se ke slavnostnímu večeru opravdu nehodí. Navíc tuto povinnost nese na svých bedrech muž. Vy se starejte pouze o vkusnou kabelku, do níž schováte svůj mobilní telefon pro nejdůležitější případy. Také se do ní musí vlézt rtěnka a zrcátko – to jen proto, abyste se vždy mohla přesvědčit o své kráse a zda ještě trvá.