Marvel

Kdo by nechtěl být jednou v životě Captainem Americou nebo Batmanem. Jistě každý fanoušek ság Star Wars chtěl být oblíbenou postavou. Na své si jednoznačně v otázce superhrdinů přijdou i milovníci ostatních Avengers. Když se třeba v Americe slaví velice úspěšný svátek Halloween a děti jdou koledovat, každoročně se setkáte s takovými, kteří jsou oblečení právě do kostýmů těchto oblíbených filmových, ale i animovaných hrdinů. Není se tedy čemu divit, když oblíbená filmová značka Marvel se dostala až na svůj osobní vrchol, odkud se dívá na další zatím neúspěšné značky, které se touží dostat za ním na stupně vítězů. Marvel se totiž stal nejúspěšnější filmovou značkou v americké historii a díky superhrdinům, které tato značka propaguje, se není čemu divit. Jedná se o ty nestárnoucí muže s výjimečnými schopnostmi, jež zná celý svět.

Marvel se specializuje především na oblečení potištěné právě těmito superhrdiny. Pánové, dámy i děti si tak přijdou na své oblíbence, kteří je mohou provázet denně na tričku, mikinách, trenkách či ponožkách. Navíc propagovat superhrdiny je v dnešní době velice populární, zejména na ponožkách. Jistě jste do teď potkali na ulici kluka či dívku, který měl krátké kalhoty, ale ponožky mu nahé nohy zakrýval, a tak jste si dobře všimli vzoru, který se na nich ukazoval. Vždy se jednalo o právě zmiňované postavy z akčních filmů či animovaných pohádek. Zkrátka takoví hrdinové nejspíše nestárnou a jsou populární v každém věku ve všech generacích.

I když se může zdát, že jsou tito lidé opravdu na hlavu, když i ve čtyřiceti letech nosí své hrdiny na kouscích oblečení, není tomu tak. Jedná se o skvělý módní trend, který rozzáří nejeden outfit, a tak se tedy vždy setkáte s obdivem a pochvalou, pokud si takový kousek oblečete. Jelikož tato potištěná trička nenajdete jen tak někde, musíte si nejspíš opravdu udělat cestu do jednoho z obchodů značky Marvel nebo navštívit e-shop, kde se s takovými senzačními věcmi setkáte.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová