Top 6 trendy doplňků pro rok 2022

Může být těžké držet krok s neustále se měnícími trendy ve světě módy. Jak si ale udržet krok s těmito neustále měnící se trendy? Tím tajemstvím jsou doplňky. Správné doplňky mohou být vše, co potřebujete, abyste vdechli život svému stávajícímu šatníku.  

Personalizované šperky 

Šperky na zakázku jsou nyní v kurzu! Na trhu s doplňky je to už několik let stálice. Celebrity jako Rihanna, Taylor Swift, Beyoncé a Kate Middleton pomohly posunout tento trend na novou úroveň popularity. Pořiďte si tedy stylový náhrdelník se jménem nebo symbolem, který vyřazuje vaši osobnost a styl, koneckonců vy jste si ho navrhli.  

Oversize taška  

Éra oversize věcí i doplňků zdá se zůstane v kurzu ještě hodně dlouho, díky bohu! Koneckonců potřebujeme dostatečně velkou tašku, abychom v ní mohli nosit vše, co během dne potřebujeme.  

Oversize taška je dokonalým doplňkem pro každodenní rušný život. To, že jsou trendy a součástí módního koloběhu, je bonusem navíc pro ty, kteří bez svého laptopu neopustí domov.  

Mohutné sluneční brýle  

Jelikož je léto v plném proudu nemůžeme vynechat sluneční brýle. V této oblasti jsou trendy opravdu mohutné kousky. Pokud se chcete trochu odvázat, můžete se poohlédnout po různých barevných odstínech, aby byly ještě nezapomenutelnější. 

Rukavice  

Ne, nemyslíme ty na zimu nebojte se. Mnohem více odpovídající jsou elegantní rukavičky, které měla Audrey Hepburn ve snídani u Tiffanyho. Rukavičky můžete nosit v různých provedení, s peříčky, perlami, jednoduché nebo extravagantně barevné.  

Masivní prsteny 

Letošním trendem jsou také prsteny, ale ne tak ledajaké, masivní! Potřebujete alespoň tři nebo čtyři na obě ruce. Tento trend lehce připomíná Phoebe z přátel, pamatujete, kolik nosila prstenů? A většina z nich byla masivní. Pro zjemnění vzhledu, je můžete nakombinovat spolu s minimalistickými šperky.  

Perlový choker  

Koncem loňského roku se do módy vrátily perleťové šperky. Tento trend je minimalistický, stylový a nenápadný. Tom Ford uvedl na trh blýskavé chokery, které jsou velmi elegantní. Pokud vás ale láká dramatičtější a masivnější look, takový choker od Vivianne Westwood je to pravé pro vás.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová