Hodinky? Ty musí být vždy!

Každodenní outfity je vždy zapotřebí alespoň trošku oživit. Mnohdy si oživení ženy představují třeba pod masivními šperky nebo různými tvary a barvami svých kabelek. Jednoduše jedná se tedy o kousky, které jsou vždy v jakémsi kontrastu s daným outfitem, a tak se není čemu divit, když je ženy preferují. Jak jinak rozbít černobílý look než právě třeba oblíbenou žlutou kabelkou či metalově stříbrnými polobotkami! Vše jde hezky zkombinovat, ovšem mnohdy se zapomíná na jednu důležitou věc – na jeden jediný doplněk, který se dá dokonale sladit jak k formálnímu stylu, tak k tomu ležérnímu. Jedná se o hodinky, jejichž oblíbenost za poslední dobu velmi vzrostla. Jaké se řadí k těm nejlepším?

1. Michael Kors zaujal nejen s kabelkami, ale také především s hodinkami

Pokud byste zatoužili po elegantnějším vzhledu, sáhněte jednoznačně po Michael Kors hodinkách. Ty jsou naprosto fenomenální volbou, protože se setkáte zejména s provedením s kamínky. Kamínky dodávají jednotlivým typům hodinek jakýsi luxus, a tak jsou právě tyto skvělou volbou zejména pro chvíle, kdy je formální look na místě. Myslete však na to, abyste neměli zlaté hodinky a stříbrné doplňky (třeba náušnice, náhrdelník či náramek). Sice móda miluje tyto jednotlivé barvy, ale ne pohromadě. Na to si tedy dejte vážný pozor.

2. Louis Vuitton? Nejen kabelky a kosmetika!

Značka Louis Vuitton je proslulá mnohým svým zbožím. Mezi nejznámější se řadí ne moc vkusné kabelky hnědé barvy s iniciály po stranách. Další velmi často kupovaným produktem je kosmetika, zejména parfémy, jež mají svou ojedinělou vůni, která nepatří mezi ty nejhorší, ale také ani mezi nejlepší. Čím však značka zaujala naprosto, jsou hodinky. Ty jsou neotřelé a originální. Mají zvláštní tvar. Skvěle se hodí jak k formálnímu stylu, tak si je klidně můžete vzít jen tak k oblíbenému svetru, který naprosto milujete. Je to na vás, hodinky se skvěle přizpůsobí.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová