Proč mít ve sbírce černou kabelku

Není pochyb ani sporu o tom, že dámské kabelky patří k nezbytnostem. Pokud chcete žena vykouzlit skutečně luxusní outfit, měla by ho doplnit o dostatečné množství módních doplňků, mezi něž ostatně patří právě černá kabelka. To, že se jedná o nezbytnost dle slov módních stylistů není jediný důvod, proč tradiční černou drobnost mít ve sbírce. Proč tedy vyplnit díru, pakliže v naší sbírce je?

Černé kabelky jsou maximálně elegantní

I když se to nestává denně, existují akce, které jsou vysoce společenské, respektive kam se žádá společenský outfit. Plesy, koncerty, ale také večírky, dále rodinná setkání nebo firemní události – to všechno jsou chvíle, kdy se společenské outfity žádají. A ty se doplňují elegancí, kterou právě ztotožňuje či ztvárňuje černá kabelka. 

Pokud budete mít černou kabelku ve své sbírce, budete mít vždycky doplnění nejen k pestrobarevným, ale také monochromatickým outfitům. Pokud vám přijde jako velmi nudná, vždy může být doplněna o třpytivý řetízek nebo kousek s flitry.

Součást sportovního outfitu

Nejen součást společenských looků, ale také nepostradatelná nedílnost sportovního oblečení. Jestliže vás nudí běžné batohy, k funkčnímu oblečení se drobná kabelka přes rameno černé barvy bude dobře hodit. Nemusí být nijak velká, při sportu nebo sportovních akcích to není zapotřebí. Spíše volíme ledvinky, jež se staly v posledních letech hitem. 

Ledvinky jsou trendem, který má řada lidí v lásce a jiná skupina je až nenávidí. V každém případě existuje dnes tolik alternativ, že si snad každý přijde na své. 

Vždy a ke všemu

Jinými slovy jsou černé kabelky součástí kapsulového šatníku. Mluvíme o takovém šatníku, ve kterém se všechny kousky dají zkombinovat se všemi. Pokud jste majitelkou takového šatníku, prakticky vždycky budete mít co na sebe. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová