Dřevěné hodinky jsou moderní a podezřele lehké!

Svět módy se nám mění den co den. Mnoho lidí už ani nestíhají orientovat se v tomto světě, ve kterém se den co den ukáže nový trend, který si musíte koupit do svého šatníku, protože to zkrátka udává aktuální svět. Nicméně tento svět není určený pouze pro ženy, jak je tomu možná známo ve světě mužů. I když ženy tráví velkou část života nakupováním a v obchodních centrech, neznamená to, že je tento svět módních kousků a aktuálních trendů pouze pro ně. Módní svět se týká také mužů. Především muži by měli dbát na své oblékání, protože pokud se dobře oblečou, tak uchvátí řadu žen na míle daleko. Rozhodně se musí vyvarovat některým kouskům, které se už dávno nenosí, proto by měli pánové ze svých skříní vyhodit zejména kousky, jako je například košile s exotickými vzory – to se rozumí například papouškové nebo jiné podobné druhy zvířat – dále také sandály s ponožkami nebo batikovaná trička, která už nejsou populární ani v ženském světě. Nicméně takových pravidel není moc, chce se to jen naučit se v nich orientovat.

Orientovat se pánové nemůžou pouze v oblečení, ale také v botách a hlavně v doplňcích. Takový správný doplněk doplní každý nedodělaný look a muž najednou bude vypadat úplně jinak, než když neměl daný doplněk na rukou nebo na krku. Co patří mezi doplňky, které by měli mít pánové vždy po ruce a to ve velkém množství?

Zaměřte se na hodinky!

Pánové vždy okouzlí ženu svými hodinkami. Nemusí si však kupovat ty nejdražší pozlacené kousky, ale mohou sklouznout ke klasické bižuterii. Ostatně nejlépe udělají, když si koupí dřevěné hodinky, které se staly v poslední době opravdu unikátní a oblíbené. Obecně dřevěné doplňky si celkem podmanily pánský svět, proto se není čemu divit, když se s nimi setkáte u řady mužů, kteří mají styl. Přesně tak se ostatně muž se stylem pozná.

Člověk by řekl, že dřevěné hodinky budou opravdu těžké, ale jsou lehčí než pírko. Jejich nošení ani neucítíte a mnohdy se budete muset dívat na ruku, jestli hodinky na rukou vážně máte nebo ne. Tento kousek se však vyplatí koupit, proto neváhejte a zamiřte do obchodu pro tento kousek!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová