TOM TAILOR

Psal se rok 1979, kdy byla poprvé předvedena konkrétně sportovní kolekce pod značkou Tom Tailor. Následně v roce 1994 se prvně otevřel obchod, který nesl jméno čistě této značky. Následovala džínová kolekce, dále dámská i pánská. Na své si v tomto obchodě přišli všichni milovníci módy, kteří se snažili být svým stylem opravdu v kurzu. To se jim také díky této značně dařilo, a tak se není čemu divit, že Tom Tailor sklízel úspěchy. Díky těmto úspěchům pak v roce 1997 představil i dětskou kolekci, která byla následována velkou nabídkou nového spodního prádla a koženého zboží. Najednou měl tento obchod vše, co má správný obchodní řetězec módního zaměření mít – setkaly se tu jak trendy a novinky z dámského světa, tak i z pánské oblasti a na své si přišli i ti nejmenší. Jenže pak bylo načase zamyslet se nad tím, čím se ohromí svět dál. Přišla tedy na řadu kolekce hodinek a šperků. I toto rozvíjení společnosti přineslo svá jablka, a tak se značka Tom Tailor dostala na celosvětovou úroveň, o které se denně mluví.

Firma se tedy zaměřuje především na oblečení, a to ve všech směrech. Díky neotřelým a nadčasovým módním kouskům se jistě vryje do paměti i do srdce velké spoustě dam, které si přijdou určitě na své. Nejen dámy si mohou vybrat ze široké nabídky velice pohodlných džínů, trendy košil, basic triček a z mnoha dalšího. Populární se stalo i spodní prádlo, kterými značka šokovala svět po představení kolekce dětské módy. Jelikož se jedná o velice pohodlné kousky oblečení, ženy budou absolutně spokojeny. Vždyť kvalitní a zároveň komfortní spodní prádlo se nenajde jen tak v kdejakém obchodě. Investovat se dá poslední dobou pouze do značek, které mají nějakou historii, jež podloží právě onu zmiňovanou kvalitu a léta spokojenosti klientů. Vždyť právě spokojenost zákazníků může přimět další zákazníky, aby si dané zboží zakoupili, nebo ne?

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová