PIERRE CARDIN

Když kvalitu, tak jedině do prodejen obchodního řetězce značky Pierre Cardin. Tento podnik byl založen roku 1950, kdy se stejnojmenný majitel rozhodl vstoupit o prestižního francouzského sdružení. Díky tomu se pustil do svého vlastního podnikání, protože si vytvořil svůj první coutourier, díky němu předvedl svou první kolekci vhodnou na prodej i nošení. Samotná značka získala několik prestižních ocenění a v roce 1992 dostal vlastník této značky i křeslo ve francouzské Akademii krásných umění.

PIERRE CARDIN
PIERRE CARDIN

Samotná značka se zaměřuje na kolekce, které jsou vždy ovlivňovány současnými trendy. Vždy se snaží odrážet celosvětovou módu a kupodivu se to také pokaždé podaří. Při tvorbě kolekcí této značky se vždy klade důraz na perfektní a kvalitní přepracování modelů. Materiálově musí být vše hezky přizpůsobivé, proto se používá především bavlna, vlna a jiné kvalitní druhy materiálu. Nejvíce se setkáte v sortimentu Pierra Cardina s pánskými obleky, které opravdu nemají konkurence. Dále nabízí i saka, kalhoty, košile, kravaty i opasky přesně pro pány, kteří milují být oblíkáni jako gentlemani. Samozřejmě pakliže se oblečete pouze do rukou této značky, neuděláte nikdy krok vedle, protože jednotlivé kousky k sobě jdou jako vejce k vejci. Ženy se naopak mohou těšit především na velkou škálu džínů, bund, svetrů, triček a šátků. Nesetkáte se s přemrštěnými a nevhodnými vzory, které jsou někdy opravdu moc. Styl této značky se přirovnává pouze k jednoduchosti, která vždy bere vítěznou trofej. Jednoduché linie i jemné geometrické tvary jsou těmi hlavními rysy, se kterými se setkáte v obchodech s názvem Pierre Cardin. Pokud se sháníte po unisex módě, i tu zde samozřejmě najdete. Pokud milujete současně velmi moderní kovové a metalické barvy, také nepřijdete zkrátka – inspirace společnosti tkví i v kosmickém věku.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová