MUSTANG

Mustang – značka, která v sobě nenese pouze přenádherné auto, které musí mít v garáži nejeden muž. Jedná se také o módní značku, která na trhu působí už od roku 1932. Byla založena Luisou Hermannovou. Původní myšlenka tkvěla pouze v podpoře manžela, protože jeho podnik v oblasti truhlářství moc neprosperoval. Nikdo tenkrát netušil (dokonce ani sama zakladatelka), že se tato značka stane doslova unikátem na oděvním trhu. Úspěch si značka vysloužila zejména díky tou, že své zákazníky kladla na první místo. Rozhodla se vyhovět všem požadavkům svých zákazníků, proto jim nabízela tu prvotřídní kvalitu. Vše započalo s džíny, které jsou dodnes velice kvalitní a ve kterých se budete nejen dobře cítit, ale budete v nich také dobře vypadat. Dodnes si společnost váží svých zaměstnanců, protože je si dobře vědoma, že bez nich by nebyla tam, kde je dnes. Prvotní džíny od roku 1953 se do současnosti řádně zlepšily, ovšem kvalita a pohodlnost stále zůstává.

Nejsou to jen džíny, na co se firma zaměřuje

MUSTANG
MUSTANG

Značka se ovšem nezaměřuje pouze na džíny, jak tomu bylo na úplném začátku. V jejím sortimentu se dočkáte i jiných kousků oblečení, a to například košilí či triček. Na své si přijdou zejména ženy, protože široká škála spodního prádla je připravena přímo pro ně. Výroba se také začala specializovat na obuv. Ta jde vždy s nejnovějšími módními trendy, tudíž i s nimi zůstanete stále styloví.

Jelikož se jedná o opravdu skvělé kousky, nebudete litovat toho, že právě do nich investujete. Díky nadčasovosti džínů a stále padnoucím „in“ botám docílíte velmi dobrého outfitu. Look lze doladit o jednoduchá basic trička nebo košile i jiné značky. Pakliže jste například doposud měli problém sehnat vhodné a dobře padnoucí džíny, už pro ně nemusíte chodit daleko, protože tato problematika bude vmžiku rozluštěna. I kvůli nim totiž zamiřte do kamenných prodejen právě této společnosti. A jak už bylo zmíněno, zkombinujete je opravdu se vším, protože džínů není nikdy dost.

Značka Mustang se tedy zaměřuje nejen na výrobu a prodej oblečení, ale také na obuv, která jde stále s módou, a tak koupě této obuvi nebude nikdy krokem vedle.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová