Timberland

Zejména letošní zima byla opravdu šílená. Teploty sahaly pod mínus třicet stupňů Celsia, sněhu bylo po kolena a jediní, kdo byli nadšení, byli milovníci zimních sportů, protože se konečně mohli opět plnohodnotně účastnit lyžařských víkendů, které spočívaly především v opakovaném sjíždění oblíbených sjezdovek. Lyžařská centra měla letos opravdu plno, a tak se není čemu divit, když to byli jediní odpůrci toho, aby přišla očekávaná obleva. Jenže i přes jejich nepřízeň konečně dorazila, a tak se konečně můžeme těšit z teplých dní plných sluníčka. Najednou také budeme muset vyměnit věci v šatnících a v botnících, protože právě tyto věci jsou to, co během jarního období nechceme vidět. Žádné zmínky o zimě, dokud samotná zima tedy nepřijde!

Mnozí lidé si budou ale muset pořídit nové Timberlandy, kterými se to v zimním období doslova všude hemžilo. Různé barvy byly jediným a zároveň největším trendem letošní zimy. Tyto tak zvané farmářky nabyly popularity opravdu šílenou rychlostí. Nikdy ve své historii nebyly tak oblíbené, a to už jsou opravdu na trhu nějaký ten pátek. Asi možnost zakoupit si je v jiné barevné kombinaci než jen v hořčicově hnědé, dalo jakýsi signál těm, kteří si je v základní kombinaci koupit nechtěli. Ovšem ty v hořčicové kombinaci jsou stejně nejlepší, co si budeme povídat.

Během jara se tedy musíte rozloučit s provedením, které má v sobě skrytý kožíšek, jež nám perfektně zahříval nohy během tuhé zimy. Do botníku ale přivítejte ty jarní typy, bez kterých se jednoznačně neobejdete. Můžete si být jisti, že tato koupě nebude zbytečná. Vždyť značka Timberland je na trhu od roku 1918 a stále se jedná o trendy boty. Nebojte, jen tak z kurzu se nedostanou, jedná se o naprosto nadčasovou věc. Investici do ní tedy jednoduše vrazte, protože ty levné náhražky nestojí za nic. Raději kvalitu, která vydrží, než abyste si co rok museli kupovat nové provedení této oblíbené obuvi.