Elite

Ke každému správnému outfitu patří jednoznačně správné hodinky. Ty v poslední době jsou velmi populární, protože rozzařují každý look, ať už je to všední a ležérní styl, nebo třeba volba elegantní a formální. Každá žena vede velké dilema ve chvíli, kdy si má vybrat, na jakou značku se má zaměřit při koupi těchto hodinek. Značek je opravdu habaděj a každá kamarádka doporučuje nějaké jiné. Jenže při zhlédnutí fotografií to pořád není nějak ono, a tak se tedy stále ocitáte v situaci, kdy pořád nevíte. Naštěstí potom narazíte na jednoznačný unikát ve své oblasti, a to na hodinky značky Elite. Tato značka se spojuje zejména s kvalitními punčochami, ale není jen o nich. Elite v sobě schovává elitní inovaci hodinek, která ji vyzdvihla k výšinám. Staly se velmi oblíbené zejména díky svému nadčasovému a velmi jednoduchému vzhledu, který si nejde zamilovat. Jak se říká, že v jednoduchost je krása, tak to opravdu platí. Především se to tedy ukazuje u těchto hodinek.

Ať už toužíte po zlatém či stříbrném provedení, nebo dokonce po takové verzi s řemínkem, určitě si vyberete, ať už jsou tedy vaše přání jakákoliv. Jelikož jsou všechny verze opravdu jednoduché, najdete si své – to je jisté. Díky nestárnoucímu provedení se tak skvěle hodí k jakémukoli outfitu, ať už zvolíte něco komfortnějšího nebo se budete trápit v úzké sukni a lodičkách. Jelikož se nyní staly hodinky opravdu exkluzivním doplňkem, musí je mít ve své šperkovnici každá žena, protože i z nudného looku udělají ten nejlepší look na světě. Pokud zvolíte jednobarevnou kombinaci, zlatá ji perfektně rozbije jakýmsi svým kontrastem. Pokud se vám líbí barevné kárované košile, najdete si to své třeba právě v oddělení nabídky hodinek s řemínkem. Ty totiž perfektně ladí právě s košilemi. Roztrhané džíny skvěle doplní zbytek, a tak se tedy můžete pyšnit naprosto stylovým lookem.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová