S jakou značkou zabodujete u mladé generace?

Narozeniny bohužel přichází každým rokem a mnozí lidé je nemají zrovna v lásce, což je pochopitelné, protože se musí vymýšlet něco, co se příbuzným daruje. Nejhůře se dárky vybírají mladé generaci, které se každý den líbí něco jiného. Pokud přemýšlíte nad tím, co koupit svým ratolestem k narozeninám, k svátku nebo jen tak pro radost, poradíme vám, s čím zabodujete. Mladí totiž dnes oceňují především jednu značku. Tipli byste si, jakou máme na mysli?

Tři proužky u mladé generace vítězí

Značek je dnes na trhu habaděj, ovšem jenom s jednou zabodujete na plné čáře. Ptáte se, o jaké značce je řeč? Jedná se o značku, která je specifická svými třemi pruhy. Jedná se o značku Adidas.

Dnes je značka Adidas přední světovou firmou zaměřující se na výrobu a následný prodej sportovního oblečení, obuvi a doplňků. Je nutné podotknout, že zboží z dílny značky Adidas není určeno jenom pro sportovce, ale zejména boty jsou vhodné i k běžnému nošení. Svým vzhledem splňují aktuální módní požadavky a trendy, proto se je nebojte kombinovat s vaším oblíbeným lookem.

V současné době jsou nejvíce kupované nejen boty, ale taky batohy nebo jarní bundy, které vás ochrání před jarními a letními chladnými večery. Co se týče oblečení, potěší vás, že značka Adidas vyrábí nejen pánské či dámské oblečení, ale taky i dětské, tudíž rodinka může být vkusně sladěna.

Více o značce Adidas:

Sice je nepravděpodobné, že byste značku Adidas neznali, přesto si o ní pojďme prozradit více. Jak jsme zmínili, dnes se jedná o přední světovou firmu vyrábějící sportovní oblečení, obuv a sportovní doplňky a potřeby. Název firmy je odvozen od samotného zakladatele značky – od Adolfa Dasslera. Je třeba podotknout, že firmu založili bratři Dasslerové. Ti se však roku 1948 rozešli a každý si šel svou vlastní cestou. Bratr Adolfa zanedlouho založil konkurenční značku Puma.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová