Tělové silonky zahoďte

Mnoho módních stylistů a poradců vám na otázku, zda nosit tělové silonky odpoví razantně ne. Jinde ve světě se ženy s tímto faktem smířily, u nás se to teprve učíme. Zvyk je přeci železná košile. Je ale třeba držet krok se světem módy. Proto se nebojte sáhnout i po jiné variantě.

V kurzu jsou velmi pestré barvy, a pokud sáhnete i po barevných punčocháčích se vzorem určitě neuděláte chybu. Je pravda, že ne všude se tyto silonky ale hodí.

Formální akce

Čeká vás formální akce a nevíte jaké silonky obléknout? Pokud vám váš vkus velí jednoznačně a za každou cenu chcete tělové silonky, dbejte na odstínu. Odstín tělových silonek by měl být takřka totožný s vaší kůží. Mnoho žen sahá po tmavší hnědé což nepůsobí vůbec dobře.

Pokud máte strach, že se s odstínem netrefíte, sáhněte po jistotě a tou je černá barva. Černou se nedá nikdy nic pokazit. Působí velice elegantně a vyhnete se dlouhému výběru toho pravého odstínu.

Neformální akce

Chystáte se na posezení s kamarádkou či na podzimní procházku? Všechny neformální akce vybízejí k experimentům. Proto se nebojte sáhnout po výrazných silonkách, které dokážou dodat vašemu outfitu, jak se říká šmrnc.

K některým barevným kombinacím je třeba trocha odvahy, ale věřte, že si brzy zvyknete.

Zda chcete udělat své oblečení ještě zajímavější, zkuste silonky s různými vzory a potisky. Krajkový vzor či malé puntíky jsou nyní velice v kurzu. Takže doporučujeme vyrazit na nákupy a pár takových kousků si pro chladnější dny pořídit.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová