Kotníkové boty musíš mít

Tak jako k podzimu patří kozačky tak k němu patří také kotníkové boty. Bez nich si snad toto roční období nedokážeme ani představit. Tyto boty jsou trendem už po několik let, proto by ani vám neměly chybět v botníku. Každým rokem se ale móda trochu mění, proto je nutné se přizpůsobovat trendům. Jaké kotníkové boty jsou tedy hitem podzimu 2019?

Zvířecí vzor neomrzí

Zvířecí vzor je prostě nestárnoucí móda. Nosí se jak u oblečení, tak samozřejmě jsou žádoucí i u obuvi. Bota tímto vzorem nemusí být potištěna celá. Někdy je pokryta zvířecím vzorem třeba jen špička, pata nebo středová část boty. Což dělá obuv ještě zajímavější. Letošní top zvířecí vzor je hadí kůže. Nebojte se, sáhnout po botách v různých barvách. Letos vyhledávané barvy jsou modrá, vínová a klasická černá.

Tyto boty skvěle vypadají k úzkým kalhotám. Nekombinujte více zvířecích vzorů najednou.

Zip, jak ho neznáte!

Určitě ve vašem botníku najdete boty na zip. Ten rozepínáte při obouvání a vyzouvání a plní funkci tkaniček. Tento zip, který máme na mysli my, plní funkci spíše ozdobnou. Je umístěn na viditelném místě a je vždy něčím zajímavý.

Hrubá podrážka

Boty s tak zvanou traktorovou podrážkou jsou letos prostě největším hitem. Nejlépe uděláte, když si tyto kotníkové boty pořídíte na šněrování a na širokém podpatku. Kombinace traktorové podrážky s podpatkem působí stylově. Nebojte se, že budete působit v těchto botách hrubě. Můžete je obout nejenom ke kalhotám či legínám, ale také k podzimním šatům. Díky této podrážky se nemusíte bát deštivých dnů.