Sukně i v podzimním období? Ano!

Také patříte mezi ty ženy, které s příchodem podzimu všechny sukně schovají naspod skříně, a vytáhnou je zpět až  s nástupem jara? Ano? V tom případě děláte obrovskou chybu. Protože i v tomto období uděláte se sukní mnoho parády a rozhodně neumrznete!

S čím a jaké sukně nosit?

Pokud oblečete maxisukni, je třeba, dát si pozor co oblečete na vršek. Ale co si budeme nalhávat, tato sukně vypadá skvěle snad se vším, co lze na podzim zvolit. Určitě nic nezkazíte koženou bundou, ale pokud chcete být vážně IN, zkuste obléknout pončo! Pokud zvolíte maxisukni s květovaným vzorem, na vršek zvolte jednobarevný svetřík. Ten je třeba zakasat pod sukni, aby vynikl váš pas.

Minisukně k podzimu také prostě neodmyslitelně patří. K této sukni jsou kozačky prostě klasika, která neomrzí. Pokud chcete zaujmout, zvolte punčocháče zajímavého vzoru a obujte kotníkové boty, aby vzor měl prostor vyniknout. Nebojte se barevnosti. Letošní podzim ovládají odstíny žluté a fialové.

Džínová sukně je na toto období jedna s nejvhodnějších. Skvěle se kombinuje snad se vším, co v šatníku můžete najít. Pokud vás trápí silnější stehna, zvolte černé silonky, nebo legíny. Legíny jsou skvělou volbou při chladnějším počasí.

Neostýchejte se k sukním obléknout i chlupaté vestičky. A na velký šál bychom také neměly dámy zapomínat.

Také na šaty bychom neměly zapomínat. Oblékněte šaty se zvířecím vzorem, jakému dáte přednost, necháme na vás, k tomu koženou nebo džínovou bundičku, jednobarevný šátek a luxusní outfit je na světě! Pokud zvířecím vzorům moc nefandíte, zvolte kostkované šaty! K těmto šatům je třeba obléknout jednobarevný kabát či bundička. Rozhodně ke kostkovaným šatům nevolte kostkované doplňky!