Roláky a zase jenom roláky!

Rolák! Kdo by jej neznal. Možná vás do něj maminka musela někdy nutit a dnes je nezbytnou součástí šatníku každé i každého z nás. Díky roláku nám odpadá případné rozhodování, jaká šála se nám k outfitu hodí a kterou si určitě uvázat nemáme. No, a když už jsme zmínili to vázání, tak určitě každý z nás zažil, že si šálu musel několikrát převazovat, aby to vypadalo jak jinak než skvěle. Rolák je prostě šála a svetr v jednom.

Rolák a sukně

 

Rolák a sukně. Zdá se vám tato kombinaci zvláštní až neslučitelná? Tak to je velká chyba! Zkuste obléknout úzký rolák, který podtrhne vaši ženskou postavu a maxi sukni. Budete překvapené, jak tato kombinace bude k sobě pasovat.

Pokud máte v oblibě spíše ty kratší sukně, určitě se nebojte k této sukni rolák také obléknout. Zda zvolíte tenký přiléhavý rolák, můžete obléknout nabíranou sukni, pokud zvolíte volnější a hrubší rolák oblékněte sukni úzkou. Obujte kozačky nad kolena a stylový outfit je na světě.

Rolák a košile

 

Rolák a košile najednou? Ano jde to a vypadá to přímo skvěle. Sáhněte po tenkém a úzkém roláku a košili či halence. Pro snadnou kombinovatelnost zvolte rolák bez vzoru a jednobarevný. Pokud bude rolák barvy bílé nebo černé není třeba si lámat hlavu s košilí a sáhnout můžete takřka po jakékoliv.

Rolák a sako

Tato kombinace nevyjde nikdy z módy. Máme na výběr ze dvou variant. Buď půjdete s barvou tón v tónu, nebo zvolíte cestu kontrastu. Pravidlo ale je, volit vždy rolák úzký!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová