Tohle obuj a budeš IN!

Podzim máme v plném proudu a s ním i počasí, které se s tím letním nedá v žádném případě srovnat. Je třeba si velice dobře rozmyslet, jaké boty obout, abychom v nich při deštivém počasí neměli potopu. Ale jaké vybrat aby byly praktické, ale stylové? Zde máme pár typů.

Kozačky

Tyto botky určitě každá z nás známe. A ani jedné z nás by v botníku zaručeně neměly chybět. Ale pokud chceme to nejmodernější, co si letošní podzim vyžaduje, musíme sáhnout po kozačkách širších. Tyto skvělé boty se díky svému širokému střihu mohou jednoduše shrnout. Tímto trikem jim dodáme ležérní dojem. Kozačky obouváme převážně k sukním nebo šatům. Také se dají nosit s velice úzkými kalhotami. Materiál, ze kterého jsou kozačky vyrobeny, je kůže. Vzhledem ke kvalitnímu materiálu a módní nesmrtelnosti této obuvi je zaručeně obujete klidně i další roky.

Inspirace u kovbojů

Tyto boty jsou z materiálu jménem semiš. Barva je jen na vás, ale určitě nic nezkazíte šedou a hnědou. Pokud si lámete hlavu, kde sehnat kovbojské boty, nebojte se. Stačí jen, že najdete takové, které mají prvky těch kovbojských například třásně či jsou ozdobeny sponami. Boty mají nízký a hrubý podpatek, takže jsou velice pohodlné. Oblečte k nim džíny nebo legíny a určitě své okolí ohromíte.

Pokud se nebojíte být trochu extravagantní, nazujte boty s potiskem hadí kůže. Zda to budou tenisky, nebo kozačky necháme na vás. Ale kdo letos neobuje boty s tímto vzorem, jako by ani nebyl. K těmto botám zvolte jednoduchý outfit. Již žádný další zvířecí vzor. Boty by měly být tou třešničkou na dortu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová