ROXY

Psal se rok 1990, kdy australská značka Quiksilver vytvořila svou sesterskou značku především pro ženy. Roxy se už od úplného začátku zaměřuje především na zimní a vodní sporty, proto je značka vhodná především pro milovníky sportů a zdravého životního stylu. Pakliže se ptáte, proč jsou jména sesterských firem jiná, je to z toho důvodu, že už od počáteční myšlenky se toužilo po odlišení módy pro muže a pro ženy. Roxy se stala velmi populární už ze začátku, protože tou dobou na trhu bylo pouze málo kvalitních značek, které by dokázaly zaujmout ženy svým sportovním oblečením natolik, aby si ho také koupily. Dodnes se drží tato oblíbená značka na vrcholku popularity a i v současnosti je velmi kupovaná.

Nezaměřuje se však pouze na oblečení, kde se nejčastěji setkáte s plavkami, tričky, nátělníky či sportovními kalhotami. Nyní se specializuje také na další odvětví, mezi které patří například příslušenství ke sportovním aktivitám, dále doplňky ve formě například kabelek či batohů, setkáte se také s obuví značky Roxy či s knihami a parfémy. Samozřejmě se nejedná pouze o ženskou módu jako takovou, setkáte se i s dětskými velikostmi. Společnost totiž vytvořila i oddělení pro dívky, které nazvala Roxy Girl. Popularita tak opět stoupla.

Roxy, to je zima, voda a léto

ROXY
ROXY

Pakliže se budete shánět během následujících několika měsíců po kvalitních plavkách, určitě mrkněte na e-shop tohoto obchodního řetězce. Letní sezona je tu coby dup, a tak je nutné se řádně připravit. Plavky jsou skvělým začátkem. Navíc většinou jsou v jiných prodejnách ty nejlepší kousky vyprodány, proto začněte s nákupem třeba tohoto kousku už nyní. Jestliže ale patříte k těm zmrzlíkům, kteří ještě nyní chodí ve svetru a teplých ponožkách, určitě vás zaujmou pohodlné tepláky, jež se řadí k těm velmi kvalitním.

Nezapomeňte ale, že se Roxy nespecializuje pouze na dámskou módu. Mrkněte také do doplňků, které jsou taktéž velmi vkusné. Batohy i kabelky či peněženky patří k těm více kupovaným kouskům. Ani s parfémy neuděláte krok vedle.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová