Burberry

Každá kabelka musí ve svém nitru skrývat elegantní parfém, díky kterému bude majitelka jak kabelky, tak právě parfému naprosto neodolatelná. Jenže sehnat hezkou kabelku je v dnešní době opravdu těžké, protože se na trhu setkáváme pouze s takovými kousky, které stojí jen za zlámanou grešli. A tak tedy ženy bloudí ulicemi každého obchodního domu a neví, do jakého obchodu by měly zamířit, protože už dopředu vědí, že jen tak nějaký hezký kousek opravdu nenajdou. A problém s parfémy je naprosto stejný. Můžete navštívit velkou hromadu parfumerií a zkusit spoustu parfémů, ale v konečném důsledku přijdete pouze na to, že se vám všechny vůně smíchaly do jedné a že jste stejně určitě čichali stále k těm samým. A pro taková dilemata je tu v obou případech právě značka Burberry, která přináší jak kvalitní kabelky, tak i ty nejlepší parfémy.

Británie skrývá luxus po všech stránkách

Burberry
Burberry

Tento britský výrobce je opravdu luxusní. Burberry se zapsal do historie zejména svým kostkovaným vzorem, který je v současné době jedním z nejvíce kopírovaných ochranných známek. Samotná společnost má své prodejny takřka po celém světě a díky licencím je schopna prodávat i mimo své obchody. Právě tyto licence každý rok zaznamenávají vážně velké zisky, ze kterých se společnost opravdu jen těší. Velmi uznávanou je i v královské rodině. Před několika lety totiž samotná královna Alžběta (která v poslední době oslavila své pětašedesáté výročí na trůnu) a princ Charles jí udělili Královské prohlášení o kvalitě. Toto ocenění je jedno z těch nejvyšších, které vůbec taková značka může dostat. A tak se tedy potvrdilo, že velká píle se vážně vyplácí (vždyť už je na trhu od roku 1856, a to už si nějaké to ocenění rozhodně zaslouží, nemyslíte?). Trpělivost tedy růže přináší, tak pokud máte podobně těžké začátky i u vaší společnosti, vytrvejte. Třeba se také dočkáte takové pocty.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová