GANT

Bernard Gant – zakladatel nyní velice úspěšné a kvalitní módní značky, která se nechala inspirovat americkou ležérností a evropskou elegancí, přišel do Ameriky už v roce 1914. Samotná historie společnosti se však píše až od roku 1949. Bernard si do velkého státu přišel plnit svoje sny, a tak si v malém městečku New Heaven otevřel malinkatou krejčovskou dílnu. Později se z ní stala společnost, která svými trendy ohromovala celý svět. Gant se stal populárním především díky kvalitně materiálu, z něhož tvořil. Navíc byl ten typ krejčího, který si svých zákazníků vážil. Byl k nim vždy poctivý a optimistický, a tak si tedy vybudoval respekt, uznání a následně i skvělý začátek pro jeho nyní velice oblíbenou značku. Proslavil se především svými nápady, které se týkaly pánských košilí, které měly límec button-down nebo třetí knoflík na límci kvůli tomu, aby lépe vedla kravata.

gant
gant

Gant se dodnes řadí k těm elegantnějším značkám, které se především zaměřují na dámské, pánské, ale i dětské oblečení. Mezi nejlepší kousky a ty, které jsou nejoblíbenější u mnoha zákazníků, se řadí převážně košile, jež svou kvalitou neznají meze. Populární jsou ale také džíny, protože jsou velmi pohodlné a perfektně ladí s každou košilí téže značky. Navíc se v posledních letech rozeběhla i výroba bot, zejména tenisek. Pak se i ti, kteří touží po všední pohodlnosti, dočkají svých vyvolených.

Pakliže máte rádi formálnější styl, jistě zavítejte do spousty prodejen této značky. Kamenné obchody jsou rozmístěny po celé republice, a tak si na své přijdou opravdu všichni, ať už jsou z kteréhokoliv koutku republiky. Pánové jistě ocení i skvělé a hlavně kvalitní a pevné peněženky, o jež je v dnešní době trošku nouze. Dámy zaujmou především vzorované a velice pohodlně košile, jež svými vzory působí vždy stylově, elegantně a zároveň i nadčasově.

Je nutné podotknout, že se tedy tato světově proslulá značka nezaměřuje pouze na dámskou, pánskou či dětskou módu, ale také na obuv či šperky, hodinky a jiné doplňky zahrnující například kabelky či jiné druhy tašek.