Mango

Španělská značka Mango sídlí v Barceloně. Jde o nadnárodní společnost věnující se neotřelému designu, výrobě a následnému marketingu dámských oděvů a doplňků. Nabízí ale i pánskou a dětskou módu. Na celém světě je nyní víc než 1 000 obchodů v 89 zemích a na 5. kontinentech. Značka Mango je proslavená svou spoluprací se sestrami Monicou a Penelope Cruz. Má ve svých reklamních kampaních slavné Top modelky, třeba jako Claudia Shiffer, Eva Herzigová, Christy Turlington, Naomi Campbell či Karolína Kurková. Jednou z nejoblíbenějších kolekcí tvoří Scarlett, která je vytvořená zejména pro svérázné ženy, jenž se neoddávají typickému ležérnímu stylu. Naleznete v ní vkusné, svěží a mladistvé modely podtrhující smyslné ženské křivky.

Mango, značka nejen pro celebrity

Se značkou Mango se dokážou ztotožnit i ty největší celebrity. Nejznámější modelky zcela jasně vypovídají o tom, že značka Mango patří mezi špičku v módním odvětví. Mango svým osobitým přístupem neustále posunuje módní průmysl ještě mnohem dále za hranice současné módy. Značka Mango je známou španělskou značkou, kterou si oblíbili snad všichni milovníci módy na světě. V rámci kolekcí této značky naleznete ty nejžhavější trendy módní sezóny, stejně jako nadčasovou klasiku, která nesmí chybět v žádném šatníku všech žen. Snoubí módní střihy, precizní ušití i zpracování s vysokou kvalitou použitých materiálů a nabízí je v přístupných cenách.

Značka Mango, pro ženy, muže i děti

Kromě původní značky Mango určené původně jen pro ženy jsou již na trhu dostupné i značky Mango man a Mango Kids. Tato značka tak neusíná na vavřínech a neustále rozšiřuje svůj osobitý sortiment oblečení a posunuje své možnosti mnohem dál. Na své si tak přijdou ženy, muži i děti. Značka Mango nabízí dámské, pánské i dětské oblečení, boty, doplňky, tašky, kabelky, krásné šperky a hodinky. V širokém sortimentu naleznete trička, halenky, košile, kalhoty, bundy i kabáty.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová