Zlatá i stříbrná jednoznačně vede!

Móda je stejná jako žena – také nikdy neví, co přesně chce, ale chce hlavně vlastně úplně všechno. Ta samá věta by se dala říct i o módě, protože její poslední výkřiky lze přirovnat k pytli plnému různých věcí. Míchá takzvaně jablka s hruškami. Nyní nám dokonce míchá i zlatou se stříbrnou, což jsou barvy, které jednoznačně rozzáří váš šatník. Musíte je stoprocentně mít ve vašem šatníku. Pokud je nemáte, utíkejte do obchodů a nakupujte o sto šest! Pokud hodláte smíchat tyto dvě barvy, i do toho se můžete pustit. Tady totiž spočívá ta nerozhodnost módy.

Vždy bylo všeobecně známo v módním světě, že stříbrná se nekombinuje se zlatou. Vznikal pak velmi zmatený efekt, o který neměla zájem žádná žena. Bohužel se však móda dostala do nějakého věku, v němž přesně neví, co má chtít. Proto se rozhodla udat takový trend, který by pojednával právě ve smíchání těchto barev. Pro mnoho lidí může být tato kombinace nesnesitelná a oku nelahodící, ovšem druhá řada lidí bude naprosto podporovat tuto novinku, a to zejména z toho důvodu, že se jedná o kombinaci jejich oblíbených barev.

Noste tyto barvy raději odděleně, nebude váš look působit zmateným dojmem

Pokud ovšem patříte mezi ty módní maniaky, kteří mají trochu vkus, nekombinujte je. Používejte je zvlášť, protože právě tehdy mohou jednotlivé barvy vyniknout. Pokud se vám však stane, že nechtíce zkombinujete zlaté drobné náušnice s masivnějším stříbrným náhrdelníkem, není to taková hrůza, protože si tohoto detailu nevšimne takřka nikdo. Dávejte si pozor zejména na chvíle, kdy stejnobarevný masivní náhrdelník budete chtít zkombinovat se zlatým velkým náramkem. Tam už ta odlišnost barev bude vážně znát a vzhled nebude tak perfektní, jak jste si mysleli.

Jednotlivě však patří barvy k těm nejlepším a nejstylovějším trendům – co si budeme povídat.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová