Příroda ve vašem šatníku

Tak mnozí z nás už mají svou dovolenou za sebou. Už se jen ve vzpomínkách vrací na pláže či podvečerní procházky krásným městem. Jste zpět ve své realita a denního shonu. Ale proč si běžný život nezpříjemnit nejen vzpomínkami ale také nějak fyzicky? Ptáte se jak? No přeci oblečením!

Palmy a květiny

Ano, všichni když si představí palmový listy na košili nebo květy tropických květin na dámských šatech okamžitě si vybaví dovolenou. A o to nám vlastně jde. Připomenout si dovolenou a cítit se uvolněně i přesto, že dovolená už je za námi.

Proč si takto neobohatit šatník i doma? V našem letním šatníku by se jistě měl objevit aspoň jeden kousek s palmovým vzorek. Palmové listy jsou jedním s nejoblíbenějších vzorů. Nechte jej tedy vyniknout. Takže pokud obléknete například halenku s tímto potiskem, sáhněte například po džínových kraťasech, nebo dlouhé jednobarevné sukni. Díky jednobarevnosti budou vaše palmové listy nepřehlédnutelné.

Dalším báječným letním vzorem jsou květy. Ty by měla mít v šatníku každá žena a ne jenom na jednom kousku. Pokud chcete být zaručeně IN, pořiďte si dlouhé květované šaty. Zda zvolíte s krátkým rukávem nebo na ramínka či bez ramínek je jen na vašem vkusu.

Květy mohou být jak velké tak drobné. Pokud chcete působit jemným romantickým dojmem, zvolte šaty, které jsou bílé a mají na sobě drobnější květy. Jestli moc na bílou nedáte, sáhněte po jemných barvách, jako je světle růžová či modrá. Kdo chce působit sexy, podklad pod květy může zvolit černý a květy mohou být větší a jak jinak než rudé.