Čeká Tě letní akce? Víš co na sebe?

Prázdniny nabírají na obrátkách. Což znamená, že nás čeká jedna akce za druhou. Ať už to jdou koncerty, festivaly nebo zahradní párty. Pokud vás něco takové čeká, je třeba se na tuto akci i správně obléknout. A kdo jiný by vám mohl poradit než my!

Jdeš na festival?

Zda vás čeká akce s kamarády v podobě festivalu, je třeba se stylově obléknout. Věřte, že dnes už to není jen a jen o hudbě ale také o tom, v čem lidé na festival vyrazí.

Začneme netradičně a to od obuvi. Hitem letošních festivalů jsou sandály! A co více by si člověk v létě mohl přát. Nemusíte se potit v uzavřené obuvi a jste prostě IN. Tuto obuv nosí jak ženy, tak i muži. Samozřejmě každý jiného vzhledu že. Ženy by se ale měly vyvarovat těm na podpatcích, v případě, že je festival konán v přírodním prostředí.

Cyklo kraťasy

Tento druh oblečení je skvělý. Lehce ho kombinujete a je extrémně pohodlný. Díky upnutému stylu jsou tyto kraťasy i dosti sexy. Ideální oblečení pokud vás čeká pobyt na festivalu třeba celý den.

Nebojte se k těmto šortkám obléknout jak elegantní tak sportovní oblečení.

Buď vidět

Jeden z největších hitů letošního léta jsou neonové barvy. Takže neváhej a kup si neonové tričko, halenku či jiný kousek do svého šatníku. Budete nepřehlédnutelní a to ocení i vaši přátelé protože ztratit se v davu v tomto kousku bude těžký úkol.

Pokud máte dámy smysl pro detail a extravaganci přidejte tuto barvu na své nehty či ji použijte v líčení.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová