Levná móda v podobě Primarku již brzy na Václavském náměstí

Patříte k nákupním maniakům? Pak vám nemusíme představovat Primark čili obchodní řetězec s opravdu velmi levnými kousky, které jsou zároveň moderní. Do Primarku drtivá většina lidí jezdí proto, že chce ušetřit na oblečení, navíc se zde nachází jedinečné kousky, které se jen tak někde nenajdou. Ještě chvilku budeme muset jezdit kvůli tomuto obchodnímu řetězci do Rakouska, poté však budeme moct jezdit jenom do Prahy, kde se nově obchod jménem Primark otevře, a to rovnou na Václavském náměstí.  

Dlouho se spekulovalo nad tím, jestli se Primark opravdu otevře nebo neotevře v České republice. Na světlo světa vyplynulo v minulosti mnoho falešných zpráv o tom, že se Primark otevře. Jenže nyní je to opravdu tak, zabere rovnou tři patra a skoro pět tisíc metrů čtverečních.  

Nájemní smlouva již je podepsána 

O tom, že je tato informace už opravdu pravdivá, svědčí fakt, že již byla podepsána nájemní smlouva mezi irskou sítí a developerem. Podle všeho by se měl nový Primark nacházet v dokončované budově The Flow Building, která se otvírá na Václavském náměstí. Budova sídlí na rohu Opletalovy ulice, ale ještě zatím není dokončena, teprve se dokončuje. Podle všeho mají být prostory dostupné od května příštího roku.  

Budova, která se bude nazývat The Flow Building, je známá hlavně díky svému dřívějšímu názvu Květinový dům.  

Primark konečně v Praze 

Dříve se spekulovalo nad tím, že se Primark otevře na pražském Chodově, kde v nedávné době prošlo zdejší obchodní centrum rekonstrukcí a modernizací. Pronájem se však nepotvrdil, a tak se irská společnost rozhodla otevřít svůj první obchod v Česku právě na Václavském náměstí, kde není o lidi nouze. Do Prahy se tak dostává jeden z nejvýznamnějších globálních prodejců oblečení, který tak posílí své místo na středoevropském trhu. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová