PRECIOSA

Mnoho mužů často zvažuje, co koupit ženě k Vánocům, k Valentýnu nebo k narozeninám. Nejlepším dárkem pro každou ženu je přeci krásný šperk, který v sobě nese nestárnoucí krásu. Šperky jsou navíc to, co ženě zůstane navždycky. Nemůže z toho vyrůst či nemůže z toho zhubnout. A právě díky tomu, že šperky byly, jsou a budou nošeny, byla založena společnost Preciosa. Jedná se o českého výrobce křišťálového skla, který sídlí v Jablonci nad Nisou. Firma má v zádech dlouholetou tradici, ovšem ta její se píše od roku 1948. Zaměřuje se pouze na bižuterní komponenty z křišťálu, dále na šperkové kameny z kubické zirkonie, taky na klasické české perle a perličky a podobné věci z tohoto oboru. Svou originalitou a jedinečností si společnost získala srdce nejedné Češky, ale jistě i jiných zahraničních hvězd.

Šperky doplňují každý look

Krásné křišťálové šperky musí mít snad každá žena. Vždyť šperky jsou to, co ženu doplňuje. Tedy nejen ji, ale také i její róbu či běžný outfit. Nyní, během plesové sezony, se jistě setkáváte s mnoha dámami, které se pyšní opravdu unikátními prvky na svých dekoltech. U jednoduchých šat letos dominovaly zejména masivní šperky, jako jsou třeba náhrdelníky nebo náušnice. U složitějších rób pak ženy zaujaly především malou drobností na svém krku. Jednalo se zejména o obyčejné malé přívěsky na takřka neviditelném řetízku. Prsten či drobná spona ve vlasech či miniaturní náušnice ucelily konečný look. Pokud jste měly lodičky, mohly jste využít i varianty náramků na nohu. Ty jsou však populární zejména v letních měsících, kdy na koupalištích s hrdostí ukazujete své kotníky. Tento trend ale pomalu, ovšem jistě mizí z módní dálnice, a tak si příště dobře rozmyslete, zda si ho vezmete nebo či ho necháte ve své šperkovnici na doby, kdy bude opět v kurzu. Jistě se tyto doby vrátí cobydup, o tom není pochyb.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová