Craft

Značka Craft patří mezi celosvětové jedničky ve funkčním oblečení. Jde o pěkně vychytané termoprádlo vhodné pro všechny profesionály i amatérské sportovce. Byla založena roku 1977 a pomáhá dosahovat těch nejlepších výsledků mnoha předním sportovcům. Jejich funkční prádlo dosahuje maximálního možného komfortu. První, kdo přišel s funkčností tohoto prádla, byl Andres Bengtsson. Přišel s principem 3 perfektně na sebe navazujících funkčních vrstev. A jak víme, princip cibule se uchytil. Je do dnes uznávaným celosvětovým standardem. Toto termoprádlo značky Craft používá v současné době stále větší množství předních špičkových světových sportovců. Jmenovitě třeba Tereza Huříková, Lukáš Bauer, Filip Ospalý, Jan Kopka, Ondřej Bank, Radek Jaroš a spousta dalších sportovců.

Funkční prádlo Craft

Specializovaná nabídka termoprádla Craft je připravena pro všechny sportovní profíky a nadšence, kteří prostě chtějí jen to nejlepší na trhu. Funkční prádlo je především pro vyznavače zimních sportů, vysokohorské turistiky, pro všechny fandy běhu, vyznavače horolezectví, správné vodáky, skialpinisty, ale i milovníky campingu anebo cyklistiky. Profesionální funkční prádlo s nádechem luxusního komfortu oslní i vás. Velké množství spokojených zákazníků dostává zboží se zárukou bezpečného nákupu s puncem prvotřídní kvality. Značka Craft neustále pracuje na svých technologických novinkách a připravuje nejrůznější nabídky nového funkčního prádla. Produkty Craft si můžete pořídit za dostupných podmínek. Toto prádlo se vykazuje precizním zpracováním a dlouhou životností.

Nejlepší oblékání funkčního prádla značky Craft

Jakmile začnete sportovat, při zvýšení pohybu dochází ke zvyšování tělesné teploty. Proto, aby se tělo postupně ochladilo, začne postupně produkovat pot. V každém případě je nutno podotknout, že se v podstatě potíme neustále, v některých situacích méně a v některých, jako třeba při sportovní aktivitě mnohem více. Pokud na sobě při sportu budete mít běžné oblečení, vlhkost zůstává na povrchu pokožky a blokuje póry. Tím dochází k rychlému nárůstu tělesné teploty. Vlhké a studené ztěžklé oblečení je zátěží snižující výkon a riskujete nachlazení. Termoprádlo Craft v podobě funkčního oblečení, okamžitě odeberou vlhkost a odvedou ji od těla. Pokožka zůstane v suchu při vhodné tělesné teplotě. Funkční oblečení ve třech vrstvách vytvoří dokonalé mikroklima zaručující maximální výkon. První udržuje tělo v suchu a vlhkost přenese na druhou vrstvu. Druhá vrstva tuto vlhkost absorbuje, částečně ji odpaří a tvoří termoizolační vrstvu. Třetí vrstva chrání proti povětrnostním vlivům, chladu, větru a dešti. Značka Craft nabízí dámské, pánské a dětské funkční prádlo, sportovní oblečení, tašky a různé doplňky.